banner153
banner230
banner203

Bebeği annesi kaçırdı iddiası

Güzelyurt Mahallesi'nde oturan 58 yaşındaki Osman Şeker, 2 yıl önce Kırgızistan asıllı Anara T. ile hayatını birleştirdi. Çiftin birlikteliğinden bir tane erkek çocukları oldu. Bir hafta önce iş çıkışında eve gelen Osman Şeker, evde çocuğunun ve eşinin olmadığını gördü. Eşinin valizinin ve bebek arabasının bulunmamasından şüphelenen Şeker, eşini ve çocuğunu aramaya başladı. Şeker, çocuğunun bebek arabasını yaklaşık 400 metre uzaklıkta bir mağazanın önünde buldu. Bir haftadır aramasına rağmen çocuğunu ve eşini bulamayan Şeker, bebeğini eşinin kaçırdığını iddia etti. Eşi hakkında savcılığa ve polise şikayetçi olan Şeker, eşinin ve bebeğinin en kısa sürede bulunmasını istedi.

Suç duyurusunda bulundu

Eşinin çocuğunu yurt dışına kaçıracağını iddia eden Şeker, "Şu an nerede olduklarını bilmiyorum. Öğrendiğime göre eşimin Alanya’da bir teyzesi varmış. Çocuğumu oraya kaçırmış olabilir. Oradan yurt dışına gideceklerini düşünüyorum. Çocuğumu gören, duyan, bilen varsa lütfen bana haber versin. Eşim hakkında polise de savcılığa da suç duyurusunda bulundum. Çocuğumu çok özledim. Eşim neden böyle bir şey yaptı anlamıyorum. Çocuğumun bebek arabasını 400 metre uzaklıkta buldum. Eşime ait olan telefonu sürekli aradım. Önceleri çaldı, açmadı. Şimdi ise telefon kapalı" dedi.

Polis çalışma başlattı

Çocuğunun başına bir şey gelmesinden korktuğunu kaydeden Şeker, "Çocuğumun kayıp olarak kayıt altına alınmasını ve bulununca tarafıma teslim edilmesini istiyorum. Gerekirse sosyal medya araştırılarak çocuğumun bulunmasını istiyorum" diye konuştu. Şeker, ayrıca sosyal medya hesabından da paylaşımlar yaparak çocuğunun bulunmasını istedi. Polis ise olayla ilgili inceleme başlattı.
İHA

 

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a