banner153
banner230
banner203

AK Parti'den  eğitime destek

Döşemealtı AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aynur Keskin ve üyeleri geldi Mustafa Ayşe Altun İlköğretim Okulu'nu ziyaret ederek bilgisayar bağışladı .

Eğitime bilgisayar desteği
Keskin, Döşemealtı'nda eğitime öğretime bu yıl başlayan Mustafa Ayse Altun İlköğretim Okulu'na iki adet bilgisayar bağışladı. Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun'un eşi Özgül Tursun ile birlikte okula giden Keskin, okul yöneticilerini ziyaret ederek, sohbet etti. Okul 380 öğrenci kapasitesi ile bölge halkına hizmet veriyor. Okul yöneticileri, yeni açıldığı için okulun bazı eksikleri olduğunu, hayırseverlerin yardımlarıyla donatılan okulun, projeksiyon cihazı, kütüphane, öğrenci dolabı, klima gibi ihtiyaçları bulunduğunu ifade ettiler.

Eğitimli insan güçlü olur
Döşemealtı AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aynur Keskin, eğitimli insanın güçlü olabileceğini vurgulayarak, eğitime yapılan yatırım, çakılan her bir çivi, ülkemizin geleceği ve kalkınmasına yönelik önemli bir adımdır. Kalkınmanın ve hızlı büyümenin temeli eğitimdir. Gençliğini en iyi şekilde yetiştiren ve eğiten ülkeler gelecekte var olabilirler. Bizler ülkemizin kadınları olarak, başta kız çocuklarımız olmak üzere, eğitime ve öğretime gereken desteği ve önemi vermeliyiz dedi. Keskin konuşmasında, öğrenci velilerine de seslenerek, okullarına sahip çıkmalarını ve gereken desteği esirgememelerini istedi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a