banner153
banner230
banner203

Rotam Kids açıldı

Anne ve çocuğa dair aranılan her şeyin bulunabileceği Rotam Kids Danışmanlık ve Dil Hizmetleri Antalya’da ilkleri sunmak üzere açıldı.

Merkezin kurucusu ve proje direktörü Esra Tekin Coşkun, yeni açılan doğum günü, oyun atölyesi ve anne İngilizcesi eğitiminin verileceği Rotam Kids ile ilgili aydınlatıcı bilgiler vererek, “İşletmemizi Meltem Mahallesi’nde açtık. Özellikle 0-4 yaş aralığında ‘anne bebek’ eğitici oyun atölyeleriyle hizmet veriyoruz. Rotam Kids annelerinden gelen talepler doğrultusunda organizasyon salonu ve açık hava oyunları ile doğum günü partilerinin düzenlenebileceği bahçe terası olan işletmemizi açmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Anneler ve çocuklar için

Rotam Kids’te sunulan hizmetlerden bahseden Esra Tekin Coşkun, “Rotam Kids koşuşturmaya bir mola vermek isteyen, aynı zamanda çocuğundan vakit çalmak istemeyen anneler için benzersiz bir alternatif. İşletmemize gelen anneler çay, kahve sohbetindeyken çocuklar oyun odasında bizlere emanetler. Eğer Rotam Kids annelerinden biriyseniz hafta içi çocuğumla ne kadar etkin zaman geçiriyorum diye endişelenmezsiniz. Sizin için düşünen birileri vardır. Bizleri annelik serüveninizde en iyi yardımcınız olarak düşünün. Bu merkez her konunun uzmanlarını bir araya getiren, güven ve sıcaklığı ilk adımda hissedebileceğiniz bir yer. Hizmet ve yaratıcılıkta sınır tanımayan doğum günü partisi organizasyonları için oyun odası, açık ve kapalı mekan seçeneği ile alternatifi olmayan bir ortam. Tüm anne ve çocukları bekliyoruz” şeklinde konuştu.


 
(
Deren Yaprak)

Rotam Kids’te, İstanbul Üniversitesi Mütercim Tercümanlık mezunu olan anne çocuk etkinlik merkezinin kurucusu Esra Tekin Coşkun, parti ve organizasyon kolunda uzun yıllar seçkin firmalarda muhasebe departmanında görev yapmış olan Deren Yaprak ortaklığında faaliyet veriyor.

(Esra Tekin Coşkun)


HABER:Esra ALTUNKES

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a