banner244

200 milyon borç ödedik

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, mahalleleri ziyaret ederek başkanlık yaptığı süredeki icraatlarını vatandaşlarla paylaşıyor. Akaydın, şuana kadar 200 milyon lira borç ödediklerini söyledi

Akaydın, mahallelerde halkla bir araya gelmeye devam ediyor. Danışman ve bürokratlarıyla halkın karşısına geçen Akaydın, başkan seçildiği günden bu yana yaptıklarını ve ilerleyen zamanda hayata geçirilmesi düşünülen projeleri anlatırken, vatandaşlar da Akaydın'a soru sorma imkanı yakalıyor. Akaydın, bu hafta sırasıyla Demircikara, Güvenlik ve Meltem mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Akaydın, yaptığı konuşmada, şu ana kadar 200 milyon lira borç ödediklerini söyledi.

Kültüre önem veriyoruz
Mali disiplini oluşturduklarını anlatan Başkan Akaydın, 'Biz Antalya'yı planlı yönetmek istiyoruz ve attığımız her adımı plan dahilinde yapıyoruz' dedi. Kültür ve sosyal hizmetlere çok önem verdiğini anlatan Akaydın, 'Kültürel etkinliklerde birçok ilke imza attık. Halkın kültürel ve eğitim düzeyini artırmanın, kentin mutluluğu için çok önemli olduğuna inanıyorum. Ayrıca turizmin başkenti olduğunu kabul ettiğimiz bir şehirde turizme en yakışan faaliyetlerin başında kültürel etkinlikler gelir. Sosyal hizmetlere de önemli bir bütçe ayırdık. Özellikle iş konusunda Türkiye'nin öncü belediyesiyiz' diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a