banner244

AESOB'tan indirim kartı

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği şehir ticaretine yeni bir soluk ve hareket getirecek 'Altın Kurdele' isminde indirim kartı hayata geçiriyor. AESOB'a bağlı Antalya merkezdeki tüm esnaf ve sanatkarların ismine çıkarılacak bu kart, esnafın birbirleri ile olan ticaretini artırmakla birlikte, vatandaşların da esnaf ve sanatkarı tercih etmelerini sağlayacak. Esnaf kart projesinin seçim öncesi düşüncelerinden birisi olduğunu belirten AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, 'Esnafımız büyük mağazalar karşısında her geçen gün eziliyor. ޞehir ticaretinin canlanması için çeşitli çalışmalar yapılması gerekiyor. Öncelikle esnaf ve sanatkarın birbirleri ile olan alış verişini özendirmemiz gerektiği düşüncesi ile 'Altın Kurdele AESOB Kart'ı hayata geçirdik' dedi.

Belirli oranda indirim
Kartın nasıl kullanılacağı ve projenin nasıl yürütüleceği hakkında da bilgi veren AESOB Başkanı Sevimçok, 'Antalya merkezdeki tüm üyelerimize bu proje hakkında bilgi verilecek. Projeye dahil olmak isteyen, Altın Kurdele AESOB Kart'a sahip kişilere kendi belirleyecekleri oranda indirim uygulamak isteyen üyelerimiz belirlenecek. Bu üyelerimizin işyerlerine kart kullanımında indirim yapıldığını gösterir afişler asılacak' dedi. Sevimçok, bu afişleri gören gerek AESOB üyesi, gerekse başka işlerle meşgul vatandaşların, kartı göstererek, belirli bir oranda indirimden yararlanabileceklerini söyledi.

Sinema, hastane, dersane
Kartın sadece AESOB üyeleri ile sınırlı olmayacağını ifade eden Başkan Sevimçok, vatandaşların da bu kartı alarak, yüzlerce AESOB üyesi ve anlaşmalı işyerlerinin indirimlerinden yararlanabileceklerini söyledi. Kartı kullanımını cazip hale getirmek amacıyla sınırlı sayıda sponsor işletmelerle de anlaşma yapılacağını ifade eden Sevimçok, bunlar arasında su parkı, sinema, hastane, dershane, otobüs firmalarının da bulunacağını belirtti. Kartın AESOB üyelerinin yanı sıra bazı işletmelerden de indirimli yararlanma imkanı sağlayacağını ifade etti.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a