banner153
banner230
banner203

Akaydın esnafa eziyet ediyor
Raylı sistem amacına uygun çalışmıyor
AK Parti Antalya Milletvekili adayı ve eski Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, ޞarampol caddesindeki esnaf ziyaret etti. Türel, şarampol Caddesi'nde karanfiller dağıtarak gezdiği esnaftan büyük ilgi gördü. Girdiği işyerleri sahiplerinin çoğunluğu Türel'e, raylı sistemin devamını isterken, buradaki trafik sıkışıklığının nasıl giderileceğini sordu. Türel'in gezdiği ޞarampol caddesinde işyeri olan Hüseyin Altınyazar, Türelle yaptığı sohbette, raylı sistemin devamının yapılmasını istedi ve bu sistemi düğmesi olmayan bir gömleğe benzettiğini ifade etti. Altınyazar, Antalya'nın trafik sorununun giderilmesi için raylı sistemin devamının yapılmasını önerdi.


Akaydın şarampol esnafına eziyet ediyor
ޞarampol esnafını ziyarette, işyeri sahiplerinin çeşitli sorularını cevaplayan Türel, 'Büyükşehir Belediye Başkanı, sadece ve sadece bizi kötü göstermek için şarampol esnafını cezalandırıyor. ޞarampolden dolmuş ve otobüs gibi toplu taşım araçlarını kesse ve buraya ulaşımı Raylı sisteme bıraksa, burada trafik sıkışıklığı olmaz. ޞu caddeye bir bakın geçen dolmuş ve otobüs sayısı özel otomobillerden fazla. Sadece otomobil trafiğine açılmış olsa, ya da tamamen araç trafiğine kapatılsa, burası İstiklal Caddesi gibi olur''diye konuştu.
Seçim çalışmalarını sabah KONSİAD üyeleriyle kahvaltı yaparak başlatan Türel, ޞarampol esnafını ziyaretinin ardından, Muratpaşa Pazarcılar odasını ziyaret etti.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a