banner153
banner230
banner203

Akaydın, gençleri ağırladı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, CHP Muratpaşa Gençlik Kolları Başkanı Yasemen Karaaşık, Başkan Yardımcısı Füsun Uçar ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırladı

Üzerimize düşeni yapacağız
CHP Muratpaşa İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları olarak tanışma ve nezaket ziyaretinde bulunduklarını ifade eden Yasemen Karaaşık, Başkan Akaydın'a yeni yönetim kurulu üyelerini tanıttı. CHP misyonuna uygun bir yönetim oluşturduklarını ifade eden Karaaşık, 'Yönetim kurulunda, her herkesimden arkadaşlarımızla görev birliği içindeyiz. Seçimlere kısa bir süre kaldı. Canla başla çalışarak üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz' dedi.

Başarı diledi
Karaaşık, Başkan Akaydın'a çalışmalarında başarılar dileyerek, her alanda destek olacaklarını ifade etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, ülkede genç ve bilinçli siyasetçilere ihtiyaç duyulduğunu ifade etti. Yeni yönetime başarılar dileyen başkan, 'Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çizgisinde başarılı çalışmalara imza atacağınıza inanıyorum' dedi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a