banner153
banner230
banner203

Akaydın'a ateş püskürdü

Burası tarla mı şantiye mi?
Kazım Özalp Caddesi'ndeki yenileme çalışmasının hem saatlerinden, hem çalışma tarihi aralığından, hem de maliyetinden dolayı belediyeyi eleştiren Osman Çetin, 'Belediye hizmetlerinin amacı milleti rahatlatmak değil midir? Belediye başkanı aynı zamanda da profesör kimliği olan Mustafa Akaydın Kapalı Yol'un tamamında işe başlamanın vatandaşlar için sıkıntı yaratacağını düşünememiş mi? Burası tarla mı şantiye mi? Bu işi bölüm bölüm yapmak işlerine gelmedi mi?

Esnafa eziyet
Çalışma saatlerinin vatandaş için sıkıntı yarattığını belirten Çetin, 'Akşamları saat 18:00'den sonra çalışan kimseyi göremiyoruz. Gündüz, Kapalı Yol esnafının iş saatinde yol çalışması esnafa eziyet olmuyor mu? Vergi memurlarıyla esnaf gezen zihniyete sizde mi yardımcı oluyorsunuz? Sizin plansız, programsız, vatandaşı düşünmeden yaptığınız çalışmalar bir sezonda daha Antalya'ya kaybettirirse bu sefer nasıl hesap vereceksiniz?' açıklamasında bulundu.

Borç çok diye ağladın
İşin maddi yönünde bir tutarsızlık olduğunu düşünen Osman Çetin, 'Antalya, Ankara'dan zengin dedin hocam, işin başına geldin borç çok diye ağladın. Borç çoksa taşları söküp mermer yapacak parayı nasıl buldun? Zengin ülke olarak bilinen Avrupa'da boyalı beton kullanıyorken, borç çok diyen Akaydın, hangi parayı harcayacak yer bulamadı da böyle işlere kalkışıyor?' şeklinde konuştu. Akaydın'ın verdiği sözleri tutmadığını belirten Çetin, 'Yılbaşından sonra Güllük'te çalışmalar başlayacaktı. Onu unuttun mu hocam? Bir işi yapacağım diye tarih veriyorsun, vatandaşa vaatlerde bulunuyorsun, üzerinden 2 ay geçiyor, Güllük'te değişen bir şey yok' diyerek Akaydın'ı eleştirdi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a