banner153
banner230
banner203

Akaydın'dan asfalt denetimi

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Kırçiçeği Caddesi'nde yürütülen asfalt ve kaldırım çalışmalarını yerinde denetledi.

Çalışmalar hakkında Fen İşleri Daire Başkanı Sebahat Çevik'ten bilgi alan Başkan Akaydın, işçilerle bir araya geldi. Başkan Akaydın, vatandaşların talebi üzerine başlatılan çalışma çerçevesinde 30 metre genişliğinde, gidiş dönüş 4 bin 200 metre uzunluğundaki caddeye yaklaşık 10 bin sıcak asfalt döküleceğini söyledi. Akaydın, Toptancı Hal ile Düden ޞelalesi arasında kalan caddede ASAT'ın da alt yapı çalışmalarını tamamladığını da kaydetti.

Bisiklet yolu da yapılacak
Başkan Mustafa Akaydın şu bilgileri verdi: 'Kırçiçeği Caddesi'nde asfaltlama çalışmalarının yanı sıra orta refüj yapılıp dünya standartlarında bisiklet yolları ve geniş yaya kaldırımları oluşturulacak. Kaldırımlara tekerlekli sandalyeli engelliler için engelli rampaları, görme engelliler için oluklu takip taşları yerleştirilecek. Yine proje sağlı sollu kaldırım kenarları ve orta refüj, peyzaj çalışmalarıyla estetik açıdan şekillendirilecek' Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a