banner153
banner230
banner203

Alnım açık başım dik

Yalçın Akkulak, Adrasan'da doğduğunu ve doktor olduktan sonra doğduğu topraklara hizmet ederek değer kattığını ifade etti. Başkan Akkulak kendisi hakkında yapılan eleştirilerin dozu aştığına da dikkat çekerek, 2004 yılında CHP'li bir belediye Başkanının Adrasan Belediyesinin hesabını kitabını kendisine devredemediğini anlattı.

Adrasan için gece gündüz çalışıyoruz
Başkan Akkulak, Adrasan için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürdüklerini de belirtirken, kendi dönemlerinde Adrasan'a adeta hizmet yağdığını söyledi. Başkan Akkulak, 'Bu anlamda hurdaya çıkmış araçlar ve tamircilere olan borçları ödedim. Ayrıca yaklaşık 700.000 TL geçmiş dönem SGK ve vergi borçlarını yapılandırıp ödedim. Bütün bu imkansızlıklara rağmen her yaptığım iş şikayet edildiği halde beldemiz en önemli sorunlarını çözdüm. 20 km içme suyu şebekesi yaparak evlere su götürdüm. Adrasan'a ana yoldan en kısa mesafeden yol yaptırdım. Daha önce patika dahi olmayan güzergahtan yapılan yol proje dahil 3 yıl içinde bitmiştir. Beldemizin enerji nakil hattı yenilenerek 10 adet yeni trafo ilavesi yapılmıştır. Merkez Yerleşim alanı ve Turizm Bölgesine ayrı ayrı imar planı yaptırdım. Adrasan Spor için çim futbol sahası ve ilköğretim okuluna 12 derslikli ek bina yaptırdım. ޞu anda beldemizin hatalı olan Kadastro ölçümünü yeniden yaptırıyorum. Ayrıca sulama göleti proje ihalesi yapıldı. İleriki yıllarda yapımı gerçekleşecektir' dedi.

Suçsuz olduğum TBMM kürsüsünden okundu
Akkulak, 'Biz hizmet için varız. CHP'nin il Başkanından önce Antalya Milletvekili Tayfur Süner de Belediye Başkanlığımla ilgili soru önergesi verdi. Suçsuz olduğum TBMM kürsüsünden okundu. Alnım açık başım dik. Adrasan üzerine emelleri olanlar boşa hayal kurmasın. CHP İl Başkanı ve CHP Milletvekili genel seçim öncesi Adrasan Belde Belediye Başkanlığı üzerinden siyaset yaparak AK Partili Belde Belediye Başkanlığı ile denk olduklarını ispatlıyorlar. Sizin Genel başkanınız da benim genel başkanımla denk olamaz. AK Partili Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile denk olmadığı 2009 seçimlerinde anlaşıldı. Olsa olsa Kumluca ilçemizin AK Partili İlçe Belediye başkanlığı ile denk olabilir. Ayrıca, seçmenine iktidar olacağız diye yalan söyleyen CHP'li yöneticiler hakkında milletimize suç duyurusunda bulunuyorum. CHP'ye oy vermeyin asla iktidar olamayacaklar' diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a