banner153
banner230
banner203

ANSİAD ‘Dönüşüm Zirvesi’ düzenliyor

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) tarafından düzenlenecek 1. Dönüşüm Zirvesi, ‘İş Dünyasında Teknolojik Dönüşüm Çözümleri’ temasıyla gerçekleştirilecek

 

ANSİAD tarafından 'İş Dünyasında Teknolojik Dönüşüm Çözümleri' temasıyla düzenlenecek 1. Dönüşüm Zirvesi, 17 paydaş kurumun katılımıyla perşembe günü Akra Hotel'de gerçekleştirilecek. Teknolojik dönüşümde çözüm önerilerinin paylaşılacağı zirvede, endüstri 4.0, verilerin güvenliği, yenilenen iş modelleri konuları ele alınacak. Zirve, Türkiye'nin ve Antalya'nın endüstri 4.0 dönüşümündeki vizyonuna katkı yapmak, özel sektörde, devlette ve toplumda farkındalık artışı sağlamayı amaçlıyor.

 

İş ve teknoloji

Küresel marka olabilmek için, dijital dünya gerçeğine ayak uydurmak, kurumsal süreçleri akıllı hale getirmek ve büyük veri teknolojilerini değerlendirmeye yönelik gerçekleşecek zirve, var olan iş ve teknoloji altyapılarının dönüştürülmesine katkı koyacak. ANSİAD Dönüşüm Zirveleri Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hatice Öz, ANSİAD'ın 'Küresel Kent Yaratma' vizyonu ile ANSİAD 1. Dönüşüm Zirvesi'ni 'İş Dünyasında Teknolojik Dönüşüm Çözümleri' teması ile gerçekleştireceklerini kaydetti.

 

17 kurum ile iş birliği

'Kanatların Varsa Uçmak Kolay' mottosuyla ANSİAD öncülüğündeki zirve, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı Belediyesi, Muratpaşa Belediyesi, Aksu Belediyesi, Kaş Belediyesi, Demre Belediyesi, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Antalya Organize Sanayi Bölgesi (AOSB), Antalya Ticaret Borsası (ATB), Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), İŞKUR, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Antalya Bilim Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi İş Dünyası ile İş Birliği Uygulama Ve Araştırma Merkezi (AKİŞMER), Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu (GKT) paydaşlığında gerçekleştiriliyor. 

DHA

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a