banner244

Antalya artık metropol

Akaydın, Halkkart konusunda yaşanan sıkıntılarda önemli açıklamalarda bulundu. Mustafa Akaydın yaptığı açıklamada, 'TÜİK in gayri resmi rakamlarına göre nüfus 1 milyonu aştığı için metropol şehir kimliğini alıyoruz. Kadrolarda ve sınırlarda genişleme olacak. Gayri resmi açıklamalara göre Türkiye'nin nüfusu 1 milyon artmıştır. İstihdam ve kadro artışı olacak. Antalya daha da büyüyecek' dedi.

229 parsel
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın ayrıca geçtiğimiz günlerde gerçekleşen meclis toplantısında 229 parsel ile ilgili gelişmelerde yapılanların ayıp olduğunu söyledi. Akaydın, 'Büyük planlar zaten önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel zamanında yapılmış. Ben 1/1000'liğe geçmek zorundaydım. Belediye olarak yapılması gerekenleri yaptık. Politika yaparak gecekonducuyu ezdirmem. İşgalcilere de bırakmam' dedi

Siyasi malzeme
Akaydın, 'AK Parti bu gelişmeleri seçim malzemesi yapıyor. Yağmacılara bu gelişmelerde fırsat vermeyeceğim, yedirmeyeceğim' diye konuştu. Akaydın, 'Halk kart konusunda yaşanan sıkıntıları yakından takip ediyoruz. Zaman zaman karşılaştığımız bu arıza veren durumlarda vatandaşlarımız araçlara para ödemesi yapmayacak. Para talep eden sürücü ve plakayı derhal tarafımıza bildirilmesini istiyoruz' diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a