banner153
banner230
banner203

Antalya Basında Bugün
HÜRRİYET AKDENİZ: ''O telefon vazgeçirdi''
Prof. Dr. Alper Demirtaş, organ nakli yaptığı minik hastasının annesinden gelen duygusal telefondan sonra CHP aday adaylığından çekildiğini açıkladı. Demirbaş, ''O yavrunun emanetini elimin tersiyle itip Ankara'ya gidemem'' dedi.

SABAH AKDENİZ: ''CHP'de kavga çıktı''
Muratpaşa Belediye Meclisi'nin CHP'lileri birbirine girdi. 4 üye hakkında grup kararlarına uymadıkları, bir üye hakkında da parti içi meseleleri takma adla gazetede deklare ettiği gerekçesiyle şikayetler var.

MİLLİYET AKDENİZ: ''Doğaya kaçış''
Antalya, Isparta, Burdur ve Afyon'daki milli parklar, ören yerleri, yaylalar, göller ve kanyonlar özellikle İstanbul ve Ankara'nın stresli yaşamından kaçmak isteyenlerin uğrak yerleri haline geldi.

CUMHURİYET AKDENİZ: ''Hastaları için var''
Türkiye'nin önde gelen cerrahlarından Prof. Dr. Alper Demirbaş, daha önce açıkladığı CHP milletvekili aday adaylığını, hastalarının talebi üzerine geri çekti.

AKDENİZ BEYAZ: ''Hastaları için vekilliğe veda''
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski Genel Başkanı Deniz Baykal ve Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'in, aday adayı olması için telefonla teklifte bulunduğu ve bu teklif nedeniyle aday adaylığı başvurusu yapan Prof. Dr. Alper Demirbaş, hastalarından gelen yoğun sitem nedeniyle aday adaylığından vazgeçtiğini açıkladı.

AKDENİZ GERÇEK: ''Kent Konseyi meclise kızgın''
Antalya Kent Konseyi, Büyükşehir Belediyesi'nin Mart ayı meclis toplantısında gündeme alınan ancak karara bağlanmayan maddeler nedeniyle belediyeye tepki gösterdi. Belediyenin, hukuki olarak maddeleri bir karara bağlaması gerektiğini ifade eden Konsey Başkanı Osman Aydın, özellikle CHP grup sözcüsü Erdem Armen ile CHP'li meclis üyesi Deniz Filiz'i sert bir dille eleştirdi.

AKDENİZ MANޞET: ''Adaylar yan çizdi''
''İlle de ön seçim. Yoksa aday olmayacağız'' diye Antalya'yı inleten CHP milletvekili aday adaylarının çoğunluğu yan çizdi.

AKDENİZ'DE YENİ YÜZYIL: ''A-devlet patlaması''
PTT Genel Müdürlüğü ile Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.ޞ. arasında yapılan işbirliği kapsamında PTT Müdürlükleri'nde dağıtımına 18 Aralık 2008 tarihinde başlanan E-Devlet şifresine bugüne kadar 190 bin 199 talep gerçekleşti. Yılın ilk üç ayında 115 bin 887 adet şifre ile 2011 yılına kadarki toplam satış rakamı aşıldı.

ANTALYA: ''Hastaları için aday adaylığından çekildi''
Türkiye'de organ naklinin önde gelen cerrahlarından Prof. Dr. Alper Demirbaş, hastalarından gelen yoğun baskı gerekçesiyle milletvekili aday adaylığından çekildi.

ANTALYA KÖRFEZ: ''Hastalarına kulak verdi''
Prof. Dr. Alper Demirbaş, resmi başvuru yaptıktan sonra organ nakli yaptığı hastaların baskısı nedeniyle CHP Antalya milletvekili aday adaylığından çekildiğini açıkladı.

ANTALYA GÜNDEM: ''Antalya'nın kaşıkçı elması''
''Antalya'nın mücevheri'' olarak nitelendiren Kaleiçi'ni cazibe merkezi yapmak için yola çıkan ve ilk olarak ''Kaleiçi Buluşmaları'' ile tarihi semtin sorunlarını gündeme taşıyan ATSO Yönetim Kurulu, bir adım daha atarak Kaleiçi'ndeki mahallelerin muhtarı ile toplantı yaptı.

ANTALYA SON HABER: ''Siyasete girmekten vazgeçti''
Geçtiğimiz hafta CHP'den milletvekili aday adayı olan Medical Park Hastanesi'nin doktorlarından Prof. Dr. Alper Demirbaş, organ nakil yaptığı hastaların talebi üzerine siyasete girmekten vazgeçtiğini açıkladı.

EKSPRES: ''MHP huzursuz mu?''
Genel seçimler için gün sayılırken Antalya'da siyaset arenası cadı kazanına döndü. AK Parti'de temayül, CHP'de disiplin krizi yaşanırken bu kez gerilim MHP'ye sıçradı.

GAZETE BİR: ''Kepezaltı ayaklandı''
226 parselde Büyükşehir Belediyesi'nin hazırladığı proje taslağı için Kepezaltı Muhtarı Yusuf Küçükkaya, ''Bizim olurumuz alınmadan hiç bir projeye geçit vermeyiz'' dedi.

HÜRSES: ''Kent Konseyi'nden tepki''
Kent Konseyi Başkanı Osman Aydın, çeşitli konularla ilgili rapor ve görüş bildirdikleri Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nin bunları değerlendirmediğini belirterek, tepki gösterdi.

İLERİ: ''Hastalarını üzmedi''
Prof. Dr. Demirbaş ,47 yaşıma kadar hastalarımın gözünde ne anlama geldiğimi anlayamamışım. Elimin tuttuğu, gözümün gördüğü sürece cerrahlık yapmaya devam edeceğim'' dedi.
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a