banner153
banner230
banner203

Antalya Basında Bugün

HÜRRİYET AKDENİZ: ''Vizesiz hayat oh ne rahat''
Rusya ve Türkiye arasında vizenin kaldırılışı, bugün Moskova'daki fuarda ilan edilecek. Antalya'ya gelen Rus sayısının yüzde 20 artması bekleniyor.

SABAH AKDENİZ: ''Antalya'nın mucize elleri''
Biri 7 saat süren ameliyatla çift kol nakli yaptı, diğeri 6'ıncı kattan düşen bir çocuğu elleriyle havada yakaladı. Bu iki 'mucize el' dün ödüllendirildi.

MİLLİYET AKDENİZ: ''Rehberlerin isyanı''
Antalya Rehberler Odası Başkanı Hasan Uysal, yeni turizm sezonu öncesinde 'günlük ücretleri', 'tur güvenliği', 'sosyal güvence' ve kaçak rehber sorunlarının giderilmesini talep etti.

CUMHURİYET AKDENİZ: ''Muratpaşa çiçek açtı''
Muratpaşa Belediyesi'nin 'Çiçek Dünyası' projesi kapsamında, ilk çiçek pazarı açıldı. Pilot bölge seçilen Fener Caddesi'ndeki pazarın, her mahalleye taşınması amaçlanıyor.

AKDENİZ GERÇEK: ''Felakete davetiye çıkarıyoruz''
Japonya'da 9 şiddetinde depremin ardından nükleer santrallerdeki patlamalar ve sızıntılar tüm dünyada nükleer enerji tartışmasını alevlendirdi.

AKDENİZ GÜNCEL: ''Gönüllü eğitmenlere teşekkür''
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Haşim İşcan, Çamlıbel ve Santral Aile Eğitim ve Sosyal Hizmetler Merkezlerinde kadınlara temel yurttaşlık ve sağlık dersleri veren çeşitli kurumlardan eğitmenlere teşekkür yemeği verdi.

AKDENİZ MANޞET: ''Ön seçim eylemi''
Bugün Antalya'da CHP'nin tüm ilçe başkanları, üyeleri, örgüt ve tabanı saat 12.30'da parti binası önünde toplanarak milletvekilliği seçimlerine dair ön seçim talepleri için miting yapacak.

AKDENİZ'DE YENİ YÜZYIL: ''Tüketici bilinçsiz mi?''
Dünya tüketici Hakları Günü ile ilgili görüş bildiren tüketici hakları savunucusu dernekler Türkiye'deki tüketici portföyünün haklarını arama noktasında bilinçsiz olduğunu vurguladı.

ANTALYA SON HABER: ''Partimizin ilkeleri ve hedefleri var''
AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse: '཈ Haziran genel seçimleri ile Türkiye tarihinin en önemli seçimleri yapılacak. Bizlerde teşkilat mensupları olarak üzerimize düşen görevleri yerine getirmeliyiz. Partimize gösterilen teveccühten dolayı teşekkür ediyorum. Partimizin felsefesi ve ilkeleri var.''

EKSPRES: ''Biz de varız''
Milletvekilliği aday adaylığı başvuruları devam ederken, 189 erkek aday adayına karşılık 32 bayan aday adayı yüreklerini ortaya koyarak, ''Biz de varız'' dedi.

GAZETE BİR: ''AK Parti'ye yoğun ilgi''
12 Haziran 2011 genel seçimleri için AK Parti'den milletvekili aday adayı olmak isteyenler İl Baykanlığına gelerek başvurularını yaptı. Başvuru yapanlar 16'sı kadın, 5'i özürlü olmak üzere 77'yi buldu.

HİLAL: ''Korkutan kaçak''
ޞehrin büyümesi ile artan inşaatlar beraberinde birçok dalda olduğu gibi emlakçılık sektöründe de kaçakları tetikledi. Antalya Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı ޞeref Sağlam, ''Rakamlar bizi korkutuyor'' dedi.

HÜRSES: ''AKP'de liste tamam''
AKP Antalya İl Başkanı Mustafa Köse başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, AKP'den milletvekili aday adayı 80 kişi kendilerini tanıttı.

İLERİ: ''Bizim oteller ucuz''
Turizmi çeşitlendiren Antalya, Norveçli turistlerin rehabilitasyon ve bakımına talip oldu. Scandinavian Life Center Yönetim Kurulu Üyesi Oya Demirel: ''İki yılda Antalya'ya 6 bine yakın turist getirdik. Norveç'te 65 yaş üstü 800 bin kişi bulunuyor. Bunların yüzde 3'ünü bile getirsek büyük ekonomik girdi sağlarız.''

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a