banner153
banner230
banner203

Antalya Basında Bugün

HÜRRİYET AKDENİZ: EXPO için onay çıktı

Antalya'nın ev sahipliği yapacağı EXPO 2016'da en önemli viraj başarıyla geçildi. Geçen ay yapılan incelemenin ardından, fuarın yapılacağı BATEM arazisi için resmi onay geldi.

SABAH AKDENİZ: Eğitimde yine biz birinciyiz

Antalya'da ilköğretime gitmeyen 36 çocuk kaldı. Yüzde 99.98'lik okullaşma oranı, başka ilde yok.

MİLLİYET AKDENİZ: Antalya lider

Berlin'deydik fuara damgasını vuran Antalya, internetten yapılan rezervasyonlarda en çok tercih edilen tatil merkezi oldu. Alman Havayolları Germanwengs, Antalya'dan Köln ve Bonn seferlerine başlayacak. Condor da Antalya ek seferler düzenleyecek.

CUMHURİYET AKDENİZ: Rapor çelişkisi

YTÜ'nün Özel İdaresi binasıyla ilgili hazırladığı ön rapordan, 4 katın yıkılıp 13 katın güçlendirilmesi görüşü çıktı. Ancak güçlendirme maliyeti, yıkıp yeniden yapma maliyeti kadar.

AKDENİZ BEYAZ: Kaymakamın isyanı

Resmi Gazete'te yayımlanarak yürürlüğe giren kararnameyle Aydın Vali Yardımcılığına atandığını öğrenen Antalya'nın Kemer ilçesi Kaymakamı Bayram Ali Köse, hakkında soruşturma açılmasını isterken, Ne şerefsizlik yaptığımı öğrenmek istiyorum dedi.

AKDENİZ GERÇEK: AKP'li belediyelerin hırsızlığına koruma

Kumluca sahilinden kaçak malzeme aldığı Jandarma ile İl Genel Meclisi'nce fotoğraf ve raporlarla tespit edilen AKP'li Kumluca ve Mavikent belediyelerine hiçbir yaptırım uygulanmadığı ortaya çıktı.

AKDENİZ GÜNCEL: Trafiğe kapatılacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin kanalizasyon çalışmaları dolayısıyla Kızılırmak Caddesi, 12-26 Mart tarihleri arasında trafiğe kapatılacak.

AKDENİZ'DE YENİ YÜZYIL: Erbakan'ın tavrını mumla arıyoruz

Antalya Muharip Gaziler Derneği Başkanı Zeynep Abidin Sezer, 27 ޞubat tarihinde yaşamını yitiren Milli Görüş lideri Necmettin Erbakan'ın Kıbrıs Barış Harekatı'nda Türk'ün gücünü göstermedeki kararlılığını bugüne kadar emsal olacak düzeyde olduğunu ve bugün o iradenin mumla arandığını kaydetti.

Antalya: Devlet babadır, elini cebimizden çeksin

Türkiye Kasaplar Besiciler Et ve Et Ürünleri Esnaf Sanatkarları Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Antalya Kasaplar Odası Başkanı Osman Yardımcı, Et Balık Kurumu'nun sözleşmeye dayalı, direkt bütünleşmiş pazarlama stratejisiyle 17 ilde 100 bayilik vereceğini belirterek, Devlet babadır, elini cebimizden çeksin. Küçük esnaf kasaplar Et Balık'la rekabet edemez dedi.

Antalya KÖRFEZ: istifa furyası

12 Haziran'da yapılacak Milletvekilli Genel Seçimlerinde aday olacak kamu görevlileri için süre dün doldu. Vekillik hayali kuran yüzlerce kamu personeli, istifa dilekçelerini kurumlarına teslim etti.

Antalya GÜNDEM: Kepez'de şok istifa

Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel Kaya, milletvekilli seçimlerinde AK Parti'den aday olabilmek için görevinden istifa etti.

Antalya SON HABER: Antalya'nın fuarı da lobisi de var

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ali Rıza Akıncı,

Antalya'nın artık meyve üretiminde fuarı da lobisi de var dedi.

EKSPRES: Dev stat işbirliği

Tff Yönetim Kurulu salı günü Antalya'da toplanacak ve 2013'te yapılacak U20 Dünya Kupası için stat yapımını masaya yatıracak. Büyükşehir'in stat yapımına maddi destek sözü verecek.

GAZETE BİR: Çanakkale gezinde kılavuz tartışması

Büyükşehir Belediyesi'nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Rehberler Odası işbirliğiyle Çanakkale'ye yaptığı gezide, alan kılavuzu gerginliği yaşandı.

HİLAL: Sanayiye dev proje

Akdeniz Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi ve Büyükşehir Belediyesi önemli bir projeye imza atarak, yeni iş gücünü koruma altına alıyor.

HÜRSES: Antalya'ya bu yakışık

Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü, Antalya'da okullaşma oranının yüzde 99.98'e ulaştığını, bu oranla kentin Türkiye birincisi olduğunu açıkladı.

İLERİ: Yeni bir fuar geliyor

Yaş meyve sebzedeki yenilikleri tüm dünyaya Antalya'dan duyuracak olan sektörün tek fuarı ANFAޞ FRESH Antalya 2011, 17-19 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a