banner153
banner230
banner203

Antalya  Basında Bugün

HÜRRİYET AKDENİZ: ''Bürokratlar son dakikacı''
Genel seçimde aday adayı olacak kamu görevlileri için süre bugün doluyor. İsimleri, siyasi kulislerde dolaşan Antalya, Afyonkarahisar ve Isparta'daki kamu kurumlarındaki bürokratlar, görevlerinden istifa etmek için son anı bekliyor

SABAH AKDENİZ: ''Kırmızı beyaz Berlin''
ITB Berlin Fuarı açıldı. Bu yıl fuarın partneri Polonya olmasına rağmen kentte her yer yine Türkiye tanıtımı ve bayraklarıyla dolu. Berlin'ndeki Antalyalı turizmciler yüzde 10 artış bekliyor.

MİLLİYET AKDENİZ: ''Korsan kürek raftingi vurdu''
Köprülü Kanyon'daki rafting turlarının yarısına yakınını, korsan acenteler yapıyor.
Belgesiz rehberler turlarda tehlike yaratırken, gelir kayıplarına da yol açıyor.

CUMHURİYET AKDENİZ: ''Konseyden stat desteği''
Antalya Kent Konseyi Gençlik ve Spor Çalışma Grubu, stadyumun kent için önemine dikkati çekip, bir an önce tamamlanması çağrısında bulundu.

AKDENİZ BEYAZ: ''Sağlıkçılar eyleme hazırlanıyor''
Antalya Tabip Odası, sağlık çalışanlarının 13 Mart'ta Ankara Sıhhiye'de hükümetin sağlık politikasını kınanmasına yönelik düzenlenecek eyleme katılacağı bildirildi.

AKDENİZ GERÇEK: ''Her yerde kar var''
Yurdu etkisi altına alan soğuk ve yağışlı Antalya'yı da etkisi altına aldı. Döşemealtı ve Kepezüstü'ne kar yağdı.

AKDENİZ GÜNCEL: ''Anlaşmalı boşanan 420 kişiye SGK takibi''
Antalya'da vefat eden babasının emekli maaşını alabilmek için eşinden anlaşmalı boşandığı belirlenen 420 kişinin maaşı Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından kesildi.

AKDENİZ MANޞET: ''Desteği hak ediyoruz''
İkinci yarıda kendi sahalarında oynadıkları 3 maçı da kaybettiklerini ifade eden Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, ''Bu takım desteği hak ediyor. Pazar günü stadın dolmasını bekliyoruz'' dedi.

AKDENİZ'DE YENİ YÜZYIL: ''Hayatta terazimiz olmalı''
Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Antalya ޞube Başkanı Ersan Bilgili, ''Manevi tahribatın arttığı şu bulunduğumuz dönemde ahlak ve maneviyatımıza sahip çıkmak için Anadolu Gençlik olarak üzerimize düşeni yapmak gayretindeyiz'' dedi.

ANTALYA: ''Antalya'nın uluslararası stada ihtiyacı var''
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Osman Budak, futbol turizminin cazibe merkezi Antalya'nın ulusal ve uluslararası şampiyonalara ev sahipliği yapacağı bir stadyuma ihtiyacı olduğunu söyledi.

ANTALYA SON HABER: ''Çanakkale Destanı Antalya'da yaşatılacak''
Antalya Eğitim Gönüllüleri Derneği, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve ޞehitler Günü etkinlikleri kapsamında ''Bir Destandır Çanakkale'' etkinliği düzenliyor.

EKSPRES: ''Kadınların En'leri''
Antalya İş Kadınları (ANTKİAD) 2010 yılı başarılı iş kadınları ödülleri sahiplerine verildi.

GAZETE BİR: ''Teleferik taliplisi arttı''
Kemer yakınlarındaki Tahtalıdağa'a kurulu Olympos Teleferik İşletmesi'ne, yurdun başka bölgelerinden de talepler geldiği bildirildi.

HİLAL: '񟪘 işletmeye onay''
Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı'nın 50 bin işletmeye vereceği kredi desteği için Antalya'dan 1832 işletme ve 44 ihracatçı onay aldı.

HÜRSES: ''Suçu ihbar edin''
Gelişmiş ülkelerde suçluların yüzde 85'i vatandaşların ihbarıyla yakalanırken, Türkiye'de bu oran yüzde 10-15. Türk halkı, korku ve kaygı nedeniyle 155 imdat hattına yeterince ihbarda bulunmuyor.

İLERİ: ''Listeler 18 Martta askıya çıkarılacak''
Yüksek Seçim Kurulu (YSK) 12 Haziran'da yapılacak 24. Dönem Milletvekilliği Seçimi için seçmen listelerinin 18 Mart'ta askıya çıkarılacağını bildirdi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a