banner153
banner230
banner203

Antalya Basınında Bugün

HÜRRİYET AKDENİZ: Köfteli katili bulun

Antalya'da son 5 ayda çok sayıda evcil ve sokak hayvanı ilaçlı köftelerle zehirlenince hayvan severler ayaklandı. Pankartlarla yürüyen eylemciler, katilin bulunmasını istedi.

SABAH AKDENİZ: Kaç kişiyiz hemşerim

Hemşehri derneklerinin hepsi En Kalabalık biziz dese de TÜİK bunu yalanlıyor. Antalya7da en çok Konyalı var. Onlarda 70 bin kişi.

MİLLİYET AKDENİZ: Gecekonduya okul kondu

Ali rıza Altıntaş İlköğretim Okulu'nun imar planında bulunan üç gecekondudan ikisi yıkıldı. diğeri ise kısa sürede restore ettirilerek zihinsel engelli öğrencilerin hizmetine sunuldu.

CUMHURİYET AKDENİZ: Taksicilerden protesto

Taksi duraklarının birleştirilmesi, bazı taksicileri ayağa kaldırdı. kimi duraklara rant sağlandığı iddiasını ortaya atan taksiciler konvoy oluşturup tepkilerini duyurmaya çalıştı.

AKDENİZ BEYAZ: Sarı protesto

Antalya'da bir grup taksici, durakların birleştirilmesiyle ilgili kararın uygulanmasını protesto etti.

AKDENİZ GERÇEK: Denize sırtını dönen millet

Antalya Kent konseyi Çevre çalışma Grubu, denizler ve kıyıların korunmasıyla ilgili başlattığı çalışmada yalnız kaldı. Bu konuda, kamu kurum ve kuruluşları ile STK'lardan destek bekleyen Çevre Grubu'nun dünkü toplantısına sadece Büyükşehir ve Konyaaltı belediyelerinden temsilciler katıldı. Bu durum, grup üyelerinden tepki gördü.

AKDENİZ GÜNCEL: Hep birlikte alınan kararlara uyulmalı

Antalya ޞoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali kalkan, durak düzenlemelerine karşı çıkan bazı taksicilerin tepkilerini anlamakta güçlük çektiğini belirterek, Alınan kararlarda imzası olanlar bunu yok saymamalı. Taksici esnafı olarak kurallara uygun çalışmak zorundayız dedi.

AKDENİZ MANޞET: Beldibi'nde neler oluyor?

Son yerel seçimlerde Konyaaltı Belediyesi'ne bağlanan Antalya'nın turizmdeki önemli beldesi Beldibi Allaha mı emanet?

ANTALYA: Antalya beyazcamın ünlülerini ödüllendirecek

2. Antalya Televizyon Ödülleri Yarışması 20-30 nisan tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilecek. Beyazcamın önemli isimlerinin katılacağı ödül töreni, Mardan Palece'da yapılacak ve TNT'den canlı yayınlanacak.

ANTALYA KÖRFEZ: 1 Mayıs'a çağrı

1 Mayıs İşçi Bayramı öncesi sendikalar ve odalar bir araya geldi. TÜRK-İŞž, DİSK, KESK VE TMMOB temsilcileri, TÜRK-İŞž İl temsilciliğinde düzenlenen basın toplantısında 1 Mayıs'a katılım çağrısı yaptılar.

ANTALYA SON HABER: Bedelliye imkan yok

Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, seçim çalışmaları nedeniyle Antalya'nın Alanya ilçesine geldi.

EKSPRES: TV Oscarları Antalya'dan

2. Antalya Televizyon Ödülleri yarışması 30 nisan'da Antalya'da gerçekleştirilecek. Türkiye'nin en iyi dizileri ve oyuncuları seçilecek, TV yıldızları taçlandırılacak.

GAZETE BİR: Yüzde 24'ü ikna eden iktidar olur

Son kamuoyu araştırmasına göre kararsız, protestocu ve cevapsızların oranı yüzde 23.6. Yani her 4 seçmenden birinin tercihi henüz belli değil. bu seçmen grubunu ikna eden parti iktidar olur düşüncesi ağır basıyor.

HÜRSES: Vaat yağıyor

Her seçim öncesinde olduğu gibi, 12 Haziran seçimlerine yaklaştığımız bu günlerde, partiler vaat yarışına girdi. 100 lira taksitle ev vaat eden de var, 650 milyar dolar ihracat da, çiftçiye bedava toprak da...

İLERİ: Bedelliye imkan yok

Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül: Hesaplarımıza göre, bugün için terör devam ettiği müddetçe ve asker ihtiyacı devam ettiği müddetçe bedelliye imkan olmadığını düşünüyoruz

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a