banner153
banner230
banner203

Antalya Basınında Bugün

HÜRRİYET AKDENİZ:3gün sonra fesih yazısı''
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın, ''Sarısu'daki çalışmaları TBMM Başkanı Mehmet Ali ޞahin engelledi'' dedikten tam üç gün sonra, Orman Bölge Müdürlüğü'nden fesih yazısı geldiğini açıkladı.

SABAH AKDENİZ: ''Burdur çağ atlayacak''
Güzeller Güzeli Burdur'un geleceğe dönük büyük hedefleri ve önemli projeleri var...Vali Süleyman Tapsız ve Belediye başkanı Sabahattin Akkaya da, ''Burdur, hak ettiğiyle orantılı enerji üretimiyor. Bunu kırmalıyız'' diyor.

MİLLİYET AKDENİZ: ''Hedef CHP''
Başkan Mustafa Akaydın Sarısu'da yaşananları anlattı: TBMM Başkanı Mehmet Ali ޞahin'i Sarısu'daki çalışmaları engellemekle itham ettiği Başkan Akaydın'a konuşmasından 3 gün sonra, Antalya Orman Bölge Müdürlüğü, ''Sözleşmeyi feshedeceğim'' diye yazı gönderdi.

CUMHURİYET AKDENİZ: ''Dolu çiftçinin kabusu oldu''
Antalyalı çiftçinin yüzü bu yıl gülmedi. Daha Aksu'daki yaralar sarılmadan, Döşemealtı'ndaki üreticiyi de dolu vurdu. çiftçiye verilen desteğin yetersizliği ve tarım sigortası yine gündemde.

AKDENİZ BEYAZ: ''Baykal-Vali krizi''
Hasyurt Tarım Fuarı'nda konuşma krizi yaşandı. Fuar açılışında kendine konuşma hakkı tanınmadığını gören Deniz Baykal, Vali'ye sitem etti. Vali önceliği Baykal'a verdi. Baykal, hükümeti eleştirdi, Vali de Başbakan'a teşekkür ederek tepkisini gösterdi.

AKDENİZ GÜNCEL: ''Altyapıya 275 milyon lira harcadık, 500 milyon lira daha harcayacağız''
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, hizmette ikinci yılında kazandırdığı projeleri ve gelecekteki hedeflerini tanıtım toplantısı ile kamuoyuyla paylaştı.

AKDENİZ MANޞET: ''Akaydın'a kötü haber''
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, alkole teşvik etmek ve ölüme sebebiyet vermekle suçlanıyor. İçişleri Bakanlığı Büyükşehir Belediyesi tarafından Ekim 2010'da düzenlenen ve 1 kişinin alkol komasına girerek hayatını kaybetmesiyle sonuçlanan Octoberfest (Hasat Bayramı Festivali) ile ilgili soruşturma açtı. Bakanlık, Büyükşehir Belediyesi'ne müfettiş gönderdi.

ANTALYA: ''Akaydın 2 yılını anlattı''
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, iki yıllık görev döneminde her biri en az birer milyon lira bütçeli 24 proje gerçekleştirdiklerini bildirdi.

AKDENİZ GERÇEK: ''Hoca'ya bira soruşturması''
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, geçtiğimiz yıl düzenlenen Oktoberfest etkinliği nedeniyle soruşturma geçirdiklerini söyledi. Soruşturmanın bira fiyatında promosyon yaparak tüketimi teşvik etmek, ücretsiz satmak ve ölüme sebebiyet vermek nedeniyle açıldığını belirten Akaydın, ''Festival yaptığı için yargılanan ilk belediye başkanıyım'' dedi.

ANTALYA KÖRFEZ: ''Borç da ödedim yatırım da yaptım''
''Geçmişin ayıplarını temizliyorum. Geçmiş dönemin yanlışlarını temizliyoruz. Eşekli, dualı tepki gösterilen Real AVM önündeki yürüyen merdiven Çin teknolojisi kullanılmasından dolayı çalışmıyor.''

ANTALYA GÜNDEM: ''Bizim çocuklarımız''
Antalya Büyükşehir Belediyesi Engelli Rehabilitasyon Merkezi'nde Grup Lokomotif'in üyesi Feridun Mete tarafından çalıştırılan zihinsel engelli 22 gençten oluşan ''Özgür Yaşam Grubu'' yarın ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı'nda dans ve müzik gösterisi yapacak.

ANTALYA SON HABER:490 milyon lira borç ödedik''
Büyükşehir Belediyesi'ni iki yıl önce 1 milyon 416 milyon borçla devir aldıklarına dikkate çeken Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, mali disiplin sağlayarak 275 milyon lirası önceki belediye dönemine ait olmak üzere 490 milyon lira borcu ödediklerini söyledi.

GAZETE BİR: ''Baykal krizini Vali çözdü''
CHP eski Genel Başkanı ve Antalya milletvekili Deniz Baykal'ın katıldığı Hasyurt Tarım Fuarı'nda protokolde konuşma yapacaklar arasında adının bulunmaması krize neden oldu. Herkesten önce fuara gelip protokoldeki yerini alan Baykal, vali Altıparmak ve ondan sonra gelen AK Partili milletvekili adaylarının elini sıktı, onlarla sohbet etti.

HÜRSES:2 yılımız zor geçti''
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, iki yıllık görev döneminde her biri en az birer milyon lira bütçeli 24 proje gerçekleştirdiklerini bildirdi.

İLERİ: ''Yangının sahibi yok''
Antalya valisi Ahmet Altıparmak:, 7Yangın çıktığı zaman köylü kendi insan gücüyle o tankeri devreye koyarak çok da modern ve etkili şekilde yangına müdahale edebilir. Orman bölge Müdürü Recep Kaşan: ''Köylere tanker dağıtımında mesafe alırsak bu bizim için de iyi olur. Çünkü kırsaldaki yangının sahibi yok''

ANTALYA EKSPRES:24Ayda 24 Proje''
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, 2 yıllık görev dönemini değerlendirmek için AKM'deki toplantıda medya, STK temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşların karşısına çıktı.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a