banner153
banner230
banner203

Antalya  Basınında Bugün
HÜRRİYET AKDENİZ: Rekortmen değişmedi

Antalya'nın vergi rekortmeni, Avukat Bora Terzioğlu oldu. Terzioğlu, geçen yıl da vergi şampiyonu olmuştu. Kira gelirinde ise Mehmet Bozkan birinci, İbrahim ޞencan ikinci sırayı aldı.

SABAH AKDENİZ: AK Partililer kolları sıvadı

AK Parti'nin Antalya'dan ilk sıra adayı Bakan Vecdi Gönül, Antalya'da ismimin sürpriz olması normal. Ama hizmet anlamında sürpriz olmaz. Görev verilir ve yapılır dedi.

MİLLİYET AKDENİZ: Ruslardan erken uyarı

Vizesiz tatilin yaratacağı turizm patlamasına karşı Türk seyahat acentelerinin hazırlıklı olmasını isteyen Rus turizmciler Antalya'daki havalimanının önümüzdeki yıllarda yetersiz kalacağına dikkati çekti.

CUMHURİYET AKDENİZ: Çiftçi perişan

Aksu'da yaşayan dolu felaketi ile seralarını ve ürünlerini kaybederek milyonlarca lira zarara uğrayan çiftçi perişan. Üretici yeni sera kurmak bir yana, hasar gören seralarındaki cam parçalarını bile toplayamıyor.

AKDENİZ BEYAZ: 40 yıllık Antalyalı

Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, isminin Antalya'da ilk kez gündeme gelmesi açısından kent ölçeğinde sürpriz karşılanmasının normal olduğunu dile getirerek, Antalya'yı 40 senedir tanıdığını ancak milletvekili sorumluluğu ile tanımanın bambaşka olduğunu söyledi.

AKDENİZ GERÇEK: 8 vekil götüreceğim

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Kepez'de iddialı konuştu ve 12 Haziran'da Antalya'dan Meclis'e CHP'li 8 milletvekili götüreceğim dedi. Baykal, CHP'nin Antalya'da hızla güçlendiğini ve birazcık daha ilerleme kaydetmesi halinde 8 vekili güvence altına alacağını söyledi.

AKDENİZ GÜNCEL: Döşemealtı personeline konferans

Döşemealtı Belediyesi'nde çalışan personele iş kazaları ve yasaları ile ilgili konferans verildi.

AKDENİZ MANޞET: Hedef adam Sapan

CHP Antalya 4. sıra Milletvekili adayı Yıldıray Sapan hakkında resmi belgede sahtecilik, resmi makamlara karşı yalan beyanda bulunma ve haksız kazanç sağlama kapsamında suç duyurusunda bulunulmuştu.

AKDENİZ'DE YENİ YÜZYIL: Hedef yeniden büyük Türkiye

Saadet Partisi Antalya'da Genel Başkan Mustafa Kamalak'ın katılımı ile gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında gövde gösterisi yaptı. Seçim vaatlerini sıralayan Kamalak, göreve gelir gelmez ilk işlerinin işçiye ve memura yüzde 50 zam yapmak olacağını söyleyerek, merhum Erbakan hocanın bıraktığı yerden devam edecekleri sinyalini verdi.

ANTALYA: AK Partili adaylar görücüye çıktı

AK Parti Antalya Milletvekili adayları ve basın mensupları kahvaltıda bir araya geldi. Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, tecrübeli, Türkiye'yi tanıyan, devleti bilen kadrolarla yola devem ettiklerini söyledi.

ANTALYA KÖRFEZ: Böyle açılmıştı ama...

1.3 milyar dolarlık maliyeti ile dünyanın en lüks otellerinden biri olan Mardan Palace, beklediği doluluk oranını yakalayamayınca fiyatlarda yüzde 60 indirim yaptı. Otel bir dönem TEDAޞ'a olan elektrik borçlarıyla da gündeme gelmişti.

ANTALYA GÜNDEM: Gönül, adaylarımıza kaptanlık yapacak

AK Parti Antalya Milletvekili adayları kamuoyuna tanıtıldı.

ANTALYA SON HABER: Tarım sektörünün önemi ortaya çıktı

Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu'na (TUSKON) Ege ve Batı Akdeniz Sanayici ve İşadamları Federasyonu'nun önülüğünde 75 Sudanlı firma temsilcisi, bini aşkın Türk işadamı ile, ikili iş görüşmeleri yapmak üzere Antalya'ya geldi.

EKSPRES: Sahilde sıkıntı yok

AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, vatandaşların kafasında korku ve endişe oluşturulmaya çalışıldığını belirterek, Biz ağaç kovuğundan çıkmadık. Sahil kesiminde zorlanmak diye bir şey yok dedi.

GAZETE BİR: Gönül, MHP solun peşinden gitti

Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, MHP Başbakan çıkaracakken gitti solun peşine, Ecevit'i Başbakan yaptı dedi.

HİLAL: Göllerimiz kurudu

Son yıllarda yaşanan kuraklık, çevre kirliliği ve kaynakların bilinçsiz kullanım sebebiyle Türkiye'deki göller birer birer kuruyor. ޞimdiye kadar 14 göl haritadan silindi. Suya hasret göller arasında Avlan Gölü de bulunuyor.

HÜRSES: Beceriksizler

Antalya'ya stadyum yapılması konusunda kendisine yönelik eleştirilere Karabük'te yanıt veren TBMM Başkanı Mehmet Ali ޞahin, İşbaşına geldiklerinde ihaleleri iptal etmeselerdi, bugün şikayet etmeyeceklerdi. Beceriksizliklerini üzerime yıkmaya çalışıyorlar dedi.

İLERİ: Türkiye'nin markası Antalya

Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Hepimiz yol arkadaşlığına varız. Halk da severse Antalya milletvekili olacağım. Türkiye'nin dünyaya adını duyurmasını sağlayan iller arasında en başta Antalya var. Antalya deyince Türkiye'yi hatırlarsınız.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a