banner153
banner230
banner203

Antalya Basınında Bugün
HÜRRİYET AKDENİZ: ''Kentli olsun''
Antalya'daki sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve kentin kanaat önderleri ''nasıl bir vekil'' sorusunu şöyle yanıtladı: ''Kentlilik bilincine sahip olsun''

SABAH AKDENİZ: ''Rekora rağmen Almanya kayıp''
Antalya bir yandan tarihinin en iyi kış sezonun yaşarken, bir taraftan da kış turizminin lokomotifi Almanya'da yaşanan yüzde 7 düşüşten endişeli.

MİLLİYET AKDENİZ: 'ར bin yeni Antalyalı''
Türkiye genelinde yabancılara ait 103 bin 51 adet taşınmazın 29 bin 691'i Antalya'da bulunurken kentte mülk edinen yabancı sayısı da ޞubat 2011 itibariyle 38 bin 398'e ulaştı.

CUMHURİYET AKDENİZ: ''Yakaören'in protestosu''
Isparta'nın Yakaören Köyü halkı, 4 yıl önce sıcak su çıkarmak amacıyla çılan ancak zehirli gaz çıkan kuyu kapatıldığı için 12 Haziran genel seçimlerinde oy kullanmayacak.

AKDENİZ BEYAZ: ''AK Parti Antalya'ya engel''
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin 2010 yılı faaliyet raporlarının görüşüldüğü dünkü meclis toplantısında CHP ile MHP'li üyelerin dayanışması yaşandı. CHP'li Mustafa Akaydın'ı eleştiren AK Parti'lilere MHP'liler yanıt verdi.

AKDENİZ GÜNCEL: ''Kent parkı yaza hazırlanıyor''
Kepez Belediyesi, Antalyalılar'ın büyük ilgi gösterdiği kent parkında tespit edilen eksikleri gidermek için çalışma başlattı.

AKDENİZ MANޞET: ''Fatura merkezi mağdurları arttı''
Telefon, elektrik, su, internet faturalarının tahsilatını yapan ''Fatura Merkezi'' mağdurları her geçen gün artıyor.

AKDENİZ'DE YENİ YÜZYIL: ''Doğalgaz'da öncelik Kepez'in''
Antalya'da doğalgaz getiren Olimposgaz'ın bağlı bulunduğu Energaz'ın Yapım direktörü Alim Karataş, yıl sonuna kadar Antalya Kepez İlçesindeki dört mahalle ile Serik ilçesinin bir kısmının doğalgaz kullanımına başlayabileceğini söyledi.

ANTALYA: ''Son ziyaretim olmayacak''
Hırvatistan'ın Ankara Büyükelçisi Drazen Hrastic Vali Ahmet Altıparmak'ı ziyaret etti.

ANTALYA KÖRFEZ: ''AK Partili başkana 1 milyonluk suçlama''
MHP İl başkanı Adnan Kaya, Hasyurt Belediyesi'nin AK Partili Belediye Başkanı Muammer Genç'in yolsuzlukla suçlandığını söyledi. Kaya, yolsuzluk boyutunu 1 milyon lira olduğunu belirtti.

ANTALYA GÜNDEM: '񟭊 eğlence yılı''
Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Akayadın'ın 2010 yılında yatırımdan kıstığı, parayı eğlenceye akıttığı ortaya çıktı. 116 milyon para ayrılan yatırıma sadece 45 milyon harcanırken festival ve eğlenceye 35 milyon para aktarılmış.

ANTALYA SON HABER: ''Ülkeyi karanlıktan kurtaracağız''
CHP İl Başkanı Özer Ülken, ''Antalya'da gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. 24 saat çalışarak Antalya'dan çok başarılı bir tablo çıkaracağız'' dedi.

EKSPRES: ''Ya yapın ya verin''
GSGM'nün ''Stat için kaynak yok'' açıklamasına Büyükşehir Belediye Başkanı ''Yapamayacaksınız bize yer gösterin biz yapalım, yapacaksanız tarih verin'' yanıtını verdi.

GAZETE BİR: ''Partilerde liste telaşı''
Aday listeleri için son 72 saate girilirken genel merkezlerde liste telaşı var. AK Parti'de 3 ağır topun üstünün çizileceği iddia ediliyor.

HİLAL: ''Ormanlarımızı yakmayalım''
Her yıl binlerce dekar yeşil alanda çıkan yangınlar ile küle dönerken yangınların çıkma nedenlerine bakıldığında enerji nakil hatları göze çarpıyor.

HÜRSES: ''Belek'te golf rekoru''
Belek bölgesindeki golf sahalarında mart ayında rekor kırılarak ilk kez 100 bin oyun sayısı aşıldı.

İLERİ: ''Evde sağlık hizmeti''
sağlık Bakanlığı Müsteşarı Tosun:'Evde sağlık hizmeti kapsamında Mart ayı itibariyle düzenli kontrolleri olan 22 bin hastaya ulaşıldı. Yıl sonu itibariyle 100 bin kayıtlı hastayı hedefliyoruz. Türkiye'de evde sağlık hizmeti alma ihtiyacı olan 100 binini üzerinde hasta olduğunu tahmin ediyoruz''
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a