banner153
banner230
banner203

Antalya Basınında Bugün

HÜRRİYET AKDENİZ: ޞimdi hedef Çinli turist

Turizmin lokomotifi Antalya, Çinli turistleri bekliyor. Çin, tur operatörleri ve gazetecilerden oluşan bir heyeti nisanda Antalya'ya gönderiyor.

SABAH AKDENİZ: EXPO 2016 Fuarı Antalya'yı uçurur

EXPO 2016'da gişe gelirlerinin 90 milyon avro olması ve bu fuar için gelecek turistlerin ise 1 milyar avro harcama yapması bekleniyor.

MİLLİYET AKDENİZ: Okulbüsle 1100 çocuğa eğitim

Antalya Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay, okul öncesi eğitimdeki okullaşma oranının yüzde 90'a yükseldiğini söyleyerek, İlköğretime hazırlıklı giden çocuklar başarılı oluyor dedi.

CUMHURİYET AKDENİZ: Ulaşım arapsaçı

95 bin yolcu taşıması gerekirken 10 bin yolcu taşıyan raylı sistem yanlış güzergahta. Kentin ulaşım master planı yok. Çevre yolları yükü artıyor, katlı kavşaklar trafiği zorluyor.

AKDENİZ BEYAZ: Temayülde skandal

AK Parti'nin Antalya'da yaptığı temayül yoklamasında gruplaşma, il teşkilatı müdahalesi iddialarının ardından bu defa da genel merkezden şok bir iddia geldi. Genel Başkan Yardımcısı Reha Denemeç, Antalya'daki temayülün sayımında hile yapıldığını öne sürdü.

AKDENİZ GERÇEK: Bize yakışan tablo

Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CHP Antalya'dan 131 aday adayının başvuruda bulunmasını, Antalya'ya yakışan bir tablo olarak değerlendirirken, Çok memnuniyetle karşılıyoruz. Hep birlikte çalışacağız. Tabi bunlar aday adayı, daha sonra 14 aday çıkacak. Geride kalan bütün aday adayları da sanki adaymış gibi çalışacaklar dedi.

AKDENİZ MANޞET: Subaşı ile buluşma yok

Menderes Türel, Hasan Subaşı ve Hakan Tütüncü'nün yemekte buluştuğu iddiası siyaset gündemine bomba gibi düştü. Ancak iddianın gerçek olmadığı kısa sürede ortaya çıktı.

AKDENİZ'DE YENİ YÜZYIL: Veliler ayaklandı

Ermenek'te bir ilköğretim okulunda okuyan öğrencilerin velileri, okul yönetemi hakkında şikayette bulundu. Toplanan katkı payına karşın öğrencilere temizlik yaptırıldığı, ayrıca ödenen paranın bir kısmı ile okul arazisine sebze meyve dikildiği velilerce iddia edildi.

ANTALYA: Önce eşini, sonra kendisini vurdu

Antalya'da görev yapan bir polis memuru, ikinci evliliğini yaptığı 21 yaşındaki eşini öldürdükten sonra intihara kalkıştı. Ağır yaralanan ve yaşatılmaya çalışılan polis memuru, kaldırıldığı hastanede öldü.

ANTALYA KÖRFEZ: Rant yetkileri merkeze

Belediye ve İl Özel İdareleri'nin yetkisinde bulunan bazı imar plan yapma ve onarma yetkisi Bayındırlık ve İskan Bakanlığı'na devrediliyor.

ANTALYA GÜNDEM: Gücün adı Türkiye

AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Bizim verdiğimiz destekle bölgesel bir güç haline gelen Türkiye, önümüzdeki seçimde tek parti iktidarıyla dünyada küresel bir güç haline dönüşecektir dedi.

ANTALYA SON HABER: Hep birlikte çalışacağız

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Seçim kampanyasında parti genel merkezinin de anlayışı do4ğrultusunda Türkiye'yi gerginliğe sürükleyecek, kutuplaşmayı tahrik edecek tartışmalardan uzak durmaya çalışıyoruz dedi.

EKSPRES: Liste 30'a düştü

Temayül yoklamasından sonra AK Parti'de hafta sonu da aday adayları ile mülakat maratonu sona erdi. Mülakatlar sonunda 81 kişi olan aday adayı sayısı 30'a düşürüldü.

GAZETE BİR: Deveci'den Baykal'a

CHP Milletvekili aday adayı Alican Deveci, Deniz Baykal'a gönderme yaptı,

Yıllardır partinin mutfağında çalıştım. Parti emekçisiyim. Emeğin önüne kimse geçemeyecektir.

HİLAL: Tehdit ediliyoruz

Başkan Akaydın'ın alt kadrolarında sıkıntı var. Üyelerimizi tehdit ediyorlar. Bu sözler Yerel-İş Sendikası Akdeniz Bölge Başkanı Mehmet Ali Kaya'ya ait.

HÜRSES: Derin devlet var

Eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Hasan Subaşı, Ergenekon ve Balyoz davalarıyla birlikte Türkiye'de çok ciddi bir şekilde derin devlet olduğunun ortaya çıktığını söyledi.

İLERİ: Kepez'de şahlanacağız

AK Parti Antalya İl Başkanı Köse, Bizim verdiğimiz destekle bölgesel bir güç haline gelen Türkiye, önümüzdeki seçimde tek parti iktidarıyla dünyada küresel bir güç haline dönüşecektir dedi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a