banner153
banner230
banner203

Antalya Basınında Bugün
HÜRRİYET AKDENİZ: Siz yuva olun o da arkadaş

Petshop'larda kedi köpek satışlarının yasaklanmasına yönelik çalışmalar sürerken, Büyükşehir Belediyesi ise, duygusal bir kampanya başlattı.

SABAH AKDENİZ: Ev kadınları dil kursunda

Turiste yol tarif edememekten yakınan ev kadınlarının girişimiyle Antalya Kent Konseyi'nde haftada 8 saatlik İngilizce kursu başladı. İlk döneme 13 kursiyer katıldı

MİLLİYET AKDENİZ: Tarihi konakta fare istilası

Eski Isparta Belediye Başkanı Hasan Balaman, bakımsızlıktan farelerin konağı istila ettiğini söyledi. Kültür Müdürü Arıtürk durumu kabul ederek, Konak ilaçlandı farelerden arındı. Bir problem yok dedi.

CUMHURİYET AKDENİZ: Antalya betona yenik

Ulaşımdan, hava kirliliğine kadar pek çok sorunun tartışıldığı 'Kent Sempozyumu'nun ilk gününde, Antalya'nın betona yenik düştüğünün altı çizildi.

AKDENİZ BEYAZ: İhale böyle olur

Antalya ޞehirlerarası Otobüs Terminali'nin çıkışında ve içinde bulunan benzin istasyonları dün düzenlenen ihaleyle 5 yıllığına kiraya verildi. 5 firmanın katıldığı ihaleyi, yıllık 1 milyon 165 lira ile Petrol Ofisi Aޞ kazandı.

AKDENİZ GERÇEK: Birileri büyük panik içinde

Antalya'daki Seçim çalışmalarının yürüten CHP Eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Muratpaşa ilçe örgütünü ziyaretinde ailesi Antalya'da yaşayan gazeteci Ahmet ޞık'ın kitap taslağına el konulmasıyla ilgili olarak ,

Türkiye'de birileri şimdi büyük panik içinde bu taslakları arıyor. Basılmamış kitabın yakalanmasına çalışılıyor. Ortadaki taslakların teker teker toplanıp ortadan kaldırılmasına çalışılıyordiye konuştu.

AKDENİZ GÜNCEL: Büyükşehir'den Türkiye'de bir ilk

Antalya Büyükşehir Belediyesi plastik malzeme kullanarak üretilen trafik işaret ve yönlendirme levhalarını kavşaklara yerleştirmeye başladı. Türkiye'de ilk olma özelliği taşıyan levhalar, 85 kavşakta uygulanacak.

AKDENİZ MANޞET: EXPO, ihya edecek

Antalya'da 2016 yılında düzenlenecek EXPO organizasyonunu 1 milyar Euro'dan fazla gelir sağlayacak. Sadece bilet satışlarından 90 milyon Euro bekleniyor.

AKDENİZ'DE YENİ YÜZYIL: Borçlarınızı yapılandırın'

Sosyal Güvenlik İl Müdürü Selim Erol Torba Yasası'nda geçen prim alacaklarının yeniden yapılandırılmasından yararlanarak isteyen borçluların en geç 2 Mayıs tarihine kadar başvurmaları gerektiğini söyledi.

Antalya: Bir milyonerimiz daha oldu

Milli Piyango İdaresi genel müdürlüğünce düzenlenen Süper Loto Oyununun bu haftaki çekilişinde 6 bilerek 10 milyon 899 bin liralık büyük ikramiyeyi kazanan talihlinin kuponunu yatırdığı Antalyalı büfe işletmecisi Muzaffer Seraki, talihliyi hatırlayamadığını ancak kendisini çay içmeye beklediğini söyledi.

Antalya KÖRFEZ: CHP Ankara'ya aktı

CHP'ye milletvekili aday adaylığı başvurusunun son gününde aday adayı sayısı 4 bini aştı. Başvuru listesinde iş, sanat, edebiyat, siyaset, basın, sendika, yargı ve siyaset çevresinden oluşan kabarık bir liste var.

Antalya GÜNDEM: Özgürlüğün tutkulu dansı

Aşk ve tutkunun dansının büyüsüyle ihanet ve ölüme karıştığı efsane Carmen, Antalya Devlet Opera ve Balesi'nde sahnelenecek

Antalya SON HABER: Herkes sorumlu olmalı

Antalya Valisi Ahmet Altıparmak, Alanya'da yemek yemeye ikna edemediği turiste tekme savuran garsona sert tepki göstererek Güzel görüntülerle yansımalıyız. Densizin tekmesiyle neden bütün dünyaya yansıyalım dedi.

EKSPRES: Umut pompalamayın

Vali Ahmet Altıparmak, turizmde önemli unsurun 'Güvenilir' imajı olduğunu ifade ederek, olumlu gelişmelerin fazla abartılmamasını istedi, 'Umut pompalamayın' uyarısı yaptı.

GAZETE BİR: Yeni kollarıyla ilk alışverişini yaptı

Türkiye'de ilk kez çift kol nakli yapılan Cihan Topal, 210 gün sonra yeni elleriyle pazara çıkıp alışveriş yaptı.

HİLAL: Sürpriz buluşma

12 Haziran genel seçimlerine günler kala AK Parti'de sürpriz bir buluşma yaşandı. Perşembe günü Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ile eski Büyükşehir Belediye Başkanları Menderes Türel ve Hasan Subaşı görüştü.

İLERİ: Ralli de yaparız kariyer de

Akdeniz Üniversitesi öğrencisi, ralli pilotu Ayşe kar ve yardımcı pilot Gamze Çalışkan, antrenmanlarını playstation Oyunu ile yapıyor.
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a