banner153
banner230
banner203

Antalya  Basınında Bugün
HÜRRİYET AKDENİZ: ''Baykal'ın adamları''
Baykal'a yakınlığıyla bilinen Prof. Dr. Demirbaş adaylığını bugün açıklıyor. CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Samlı ve AKTOB Başkanı Çorabatır ise adaylık başvurusunu yaptı.

SABAH AKDENİZ: ''Bu çocukları kurtaracağız''
Kayıtlar sağlıklı tutulunca acı tablo ortaya çıktı. Mağdur çocuk sayısı 16 kat, suça sürüklenen çocuk sayısı 2 kat, şiddete uğrayan kadın sayısı 6 kat yükseldi. Tespit tamam, sıra çözümdü.

MİLLİYET AKDENİZ: ''Çok ayıp''
Antalyalı işadamları Liman yolunun harap ve derme çatma haline isyan etti.

CUMHURİYET AKDENİZ: ''Çiçekçi darda''
300 bin kişinin geçimini sağladığı, çoğunluğu aile işletmelerinden oluşan çiçek sektörü KDV, yer sıkıntısı, enerji maliyetleri gibi sorunlarla boğuşuyor., AKDENİZ BEYAZ: ''Baykal, sil baştan''
CHP aday adaylığı için müracaat ettikten sonra Antalya Havaalanı'nda coşkulu karşılanan eski Genel Başkan ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, üzeri kapalı sinyaller verdi. Baykal, ortaya söylediği sözlerde siyasete sıfırdan başladığını ima ederken, yola yeniden çıktığını dile getirdi.

AKDENİZ'DE YENİ YÜZYIL: ''Arıcılara sigorta çağrısı''
Arı yetiştiricilerinin en büyük sorunları arasında arı kovanlarının zarar görmesi halinde bu zararı kapatma imkanlarının bulunmamasıydı. Türkiye Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği, ''Kovan yangın ve nakliyat sigortası'' kaptırılması konusunda üyelere seslendi: ''Gelin kovanlarınızı sigortalattırın.

ANTALYA: ''ABD'li turiste göz diktik''
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın, Antalya'ya daha fazla Amerikalı turist çekebilmek için kentteki turizm olanaklarını çeşitlendirmek istediklerini söyledi.

ANTALYA KÖRFEZ: ''New York'tan mesaj var''
Amerika'dan seslenen Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın, Antalya'ya daha fazla Amerikalı turist çekebilmek için kentteki turizm olanaklarını çeşitlendirmek istediklerini söyledi.

ANTALYA SON HABER: ''Sahte çay üreten çete çökertildi''
Antalya'da çay fabrikalarının atıklarından sahte çay üreten çete çökertildi.

GAZETE BİR: ''KONSİYAD'dan Büyükşehir'e uyarı''
KONSİYAD Başkanı İlhami Kaplan, yeni liman bölgesinin fiziki şartlarının mevcut haliyle Antalya markasına olumsuz damga vuracağı ve imajını zedeleyeceği uyarısında bulundu.

HİLAL: ''Sözün bittiği yer''
Nevruz kutlamalarında elinde taşla görüntülenen BDP'li Bengi Yıldız ve BDP'li Sebahat Tuncel'in polise tokat atmasına sert tepki gösteren Saadet Partisi GİK Üyesi ve Antalya İl Başkanı Galip Akın, ''Vekillik böyle yapılmaz'' dedi.

HÜRSES: ''Bu nasıl işsizlik''
İşsizlere meslek öğretip iş sahibi yapmayı amaçlayan ''Beceri 10'' kurslarına ilgi yok. İstihdam garantili kurslara yeterli başvuru olmadığı için bazı sınıflar açılamadı.

İLERİ: ''Sorun işsizlik''
ATSO Başkanı Çetin Osman Budak: ''İşsizlere meslek öğretecek ve istihdam garantili, günlük 15 TL ücret verilen Beceri 10 Projesinde kurslara ilgi yok''

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a