banner153
banner230
banner203

ANTALYA BASININDA BUGÜN
HÜRRİYET AKDENİZ: ''İş garantisi var ilgi yok''
Antalya'da açılan iş garantili mesleki eğitim kurslarına katılımın çok düşük olması şaşkınlık yarattı. Üstelik, kursiyerlere kurs boyunca günlük 15 TL ücret ödeniyor.

SABAH AKDENİZ: ''Erbil-Antalya turizm hattı''
Antalya'ya ilk kez Kuzey Iraklı turist kafilesi getirildi. 30 kişilik kafile, Erbil'den otobüsle Diyarbakır'a oradan da uçakla Antalya'ya geldi. Iraklıları yoğun program bekliyor.

MİLLİYET AKDENİZ: ''CHP'de iki sürpriz''
AKTOB Başkanı Sururi Çorabatır, CHP'ye adaylık başvurusu yapacak. Ön seçim önerisi kabul edilmeyen Deniz Baykal, ''İlçe ilçe dolaşacağım'' dedi.

CUMHURİYET AKDENİZ: ''Patronlardan eylem çağrısı''
ATSO Başkanı Çetin Osman Budak, yıllardır çıkarılamayan Büyük Marketler Yasası'na tepki adına esnafın dükkanlarına siyah bayrak asması önerisinde bulundu.

AKDENİZ BEYAZ: ''MHP iktidara mehterle yürüdü''
MHP Antalya İl Teşkilatı ile MHP Antalya milletvekili aday adayları, mehter takımı eşliğinde, dualarla seçim startını verdi ve iktidar yürüyüşü yaparak esnafı ziyaret ettiler.

AKDENİZ GERÇEK: ''Antalya yok oluyor''
Antalya İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Vahap Tuncer, Antalya'nın hızlı büyüme ile birlikte betonlaştığını belirterek, ''Birinci sınıf tarım arazilerinin elden çıkarıldığı, kültürel değerlerin tahrip edildiği bir kent bile bile yok ediliyor'' dedi.

AKDENİZ GÜNCEL: ''İş arayanlar ve işverenler fırsatlar zirvesinde buluşacak''
Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından düzenlenen 4. Akdeniz İş Fırsatları Zirvesi, 5-6 Nisan tarihlerinde Antalya Cam Piramit Kongre ve Fuar Merkezi'nde yapılacak.

AKDENİZ MANޞET: ''AVM'leri protesto edin''
ATSO Başkanı Çetin Osman Budak, 10 yıldır büyük mağazalar kanununun çıkması için mücadele ettiklerini, ancak sonuç alamadıklarını söyledi. Budak, esnafı AVM'lere karşı protesto eylemi yapmaya çağırdı.

ANTALYA: ''Siyah bayrak asabiliriz''
ATSO Başkanı Çetin Osman Budak, dört yıldır Büyük Mağazalar ve Alışveriş Merkezleri Yasası'nın çıkarılmadığını belirterek bunun protesto edilmesini istedi.

ANTALYA KÖRFEZ: ''Beach Park'ı istedi''
Büyükşehir'in Sarısu'daki çalışmalarının engellenmesine tepki gösteren ATSO Başkanı Çetin Osman Budak, Beach Park'ın da çok kötü durumda olduğunu ve Beach Park'a talip olduklarını açıkladı.

ANTALYA SON HABER: ''MHP'den seçim startı''
Milliyetçi Hareket Partisi, 12 Haziran genel seçimleri öncesi seçim startını parti binasında mehter marşıyla başlattı. MHP İl Başkanı Adnan Kaya, ''Bu başlangıcın Antalya'ya ve Türk milletine hayır getirmesini diliyorum'' dedi.

EKSPRES: ''Seçim rüşveti yok''
AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, ''Antalya bizim için çok önemli. Hak ettiği hizmeti bugüne kadar aldı ve almaya da devam edecek. Biz seçim rüşveti vermiyoruz'' dedi.

GAZETE BİR: ''Esnafa müjde''
60 bin esnafın kooperatiflere olan 490 milyon TL'lik borcu yeniden yapılandırılacak, gecikme cezaları da silinecek.

HÜRSES: ''Patronlar isyan etti''
ATSO Başkanı Çetin Osman Budak, dört yıldır Büyük mağazalar ve Alışveriş Merkezleri Yasası'nın çıkarılmadığını belirterek, ''Artık söylenecek söz kalmadı. AVM Kanunu'nun çıkarılmamasını protesto etmeliyiz'' dedi.

İLERİ: ''Yaşlılara moral''
Antalya Garnizon Komutanı Tuğgeneral Kemal Korkmaz ve eşi Gülsüm Korkmaz ile 3. Piyade Eğitim Tugayı'ndaki personelin eşleri, huzurevini ziyaret ettiler.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a