banner153
banner230
banner203

ANTALYA BASININDA BUGÜN
HÜRRİYET AKDENİZ: Sinan esnafı yeter dedi

Modern çarşı için kazma-kürek-balyozlu eylem yapan Sinan Mahallesi esnafı, bu kez de TEDAޞ'ı, vücutlarına sardıkları kablolar ve kafalarındaki ampullerle protesto etti.

SABAH AKDENİZ: Turizmcinin çifte sevinci

Antalya, kış turizminde tüm zamanların en iyi sezonunu geçirirken sezonun erken açılması nedeniyle patronlarla birlikte çalışanlar da sevinç yaşıyor.

MİLLİYET AKDENİZ: Esnaf oynattı

Modern çarşı için kazma ve kürekle eylem yapan Sinan Mahallesi esnafı, kafalarında yaktıkları ampullerle TEDAޞ'ı protesto etti. Esnaf, Oynatmaya az kaldı doktorum nerde?şarkısını da söyledi.

CUMHURİYET AKDENİZ: Rekor ceza

İl Özel İdare tarafından, daha önce defalarca uyarılan firma, ruhsatsız alandan kum ve çakıl almaya devam edince, 537 bin 557 TL idari para cezası aldı.

AKDENİZ BEYAZ: Başbakan'ın sahil formülü

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, milletvekili listesini, Güneydoğu, sahil kentleri ve diğer bölgeler adı altında üç ana başlıkta belirleyeceği kaydedildi.

AKDENİZ GERÇEK: Zoraki nikahta 'arıza'çıktı

Toplu ulaşımın bel kemiği minibüs ve otobüs esnafının birleşme sürecinde 40 esnaf arıza çıkardı. Belediyede birleşme için imzalanan ön protokolden sonra yürütülen görüşmelerde, 40 esnaf otobüse dönme kararına karşı çıkarak, taahhütname imzalamayı kabul etmedi. Minibüsçüler Odası Başkanı Mustafa Gönenç ise, çözüm makamının Büyükşehir Belediyesi olduğunu söyledi.

AKDENİZ GÜNCEL: Muratpaşa'da parklara bahar bakımı

Muratpaşa Belediyesi, ilçe sınırlarındaki tüm yeşil alanları bakıma aldı. Parklarda, kötü kullanım ve aşınmadan kaynaklanan sorunlar giderilirken, rengarenk mevsimlik çiçekleri dikiliyor.

AKDENİZ MANޞET: ޞahin mi, Tüzmen mi

AK Parti Antalya adaylarının temayül yoklaması sonuçları genel merkeze gönderilirken, aday adayları önümüzdeki günlerde mülakata alınacak. AK Parti'nin önemli isimlerinin seçim bölgelerinin değişeceği iddia edildi.

AKDENİZ'DE YENİ YÜZYIL: Proje hazır sponsor yok

Kepezaltı E Tipi Kapalı Cezaevi'nin kapasitesinin üzerinde mahkumu barındırması ve nizamiye bölümündeki görüntüsü insanları isyan ettirirken, Cezaevi Müdürü Ergün Dinç'in hazırlattığı Avam Proje'nin uygulanması için sponsor aranıyor.

ANTALYA: Kızımıza nasıl kıydınız

Antalya'da Banyoda kaydı, düştü denilerek bakıcısı tarafından hastaneye getirilen 2 yaşındaki kız çocuğu, beş gün yoğun bakımda kaldıktan sonra hayatını kaybetti. Çocuğun babası, vücudunda ve kafasında morluklar bulunan kızının bakıcısı tarafından darp edilerek öldürüldüğünü öne sürdü.

ANTALYA KÖRFEZ: MHP'de son gün telaşı

MHP'de milletvekili aday adaylığı başvuru süresi dün sona erdi. 40 civarında aday adayının başvuru yaptığını belirten İl Başkanı Adnan Kaya, seçim startını da bugün vereceklerini söyledi.

ANTALYA GÜNDEM: Yaşamsal kaynak tehlikede

Antalya Valisi Ahmet Altıparmak, günümüzde su kaynaklarının verimli ve tasarruflu bir şekilde kullanılması zorunluluğu bulunduğunu, bunun hayati önem arz ettiğini bildirdi.

ANTALYA SON HABER: Çiftçiden proje bekleniyor

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından 2006'da başlatılan ve 2010 yılı sonunda tamamlanan Kırsal Kalkınma Yatırımları'nın Desteklenmesi Programı'nın (KKYDP) süresi 31 Aralık 2015 tarihine kadar uzatıldı. İkinci dönem birinci etap müracaatları 11 Mart 2011 tarihi itibariyle başladı.

EKSPRES: Listeyi alt üst ettiler

AK Parti'de 74 milletvekili aday adayı için yapılan Temayül yoklamasında 17 kadın aday adayı, aldıkları oylarla rakibi erkekleri geride bırakarak listeyi alt üst etti.

GAZETE BİR: Temayül tek kriter değil

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Reha Denemeç, Temayül önemli, ama aday adaylarımızla da konuştuk. Yapılan bu temayülün aday belirlemede tek kriter olmadığını belirttik dedi.

HÜRSES: Çevre yolu talimatı

Antalya Valisi Ahmet Altıparmak, Batı Çevre Yolu yapım çalışmalarının her aşamasında bilgilendirilmesi ve çalışmaların bir an önce bitirilmesi için Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü yetkililerine talimat verdi.

İLERİ: Rusların tercihi Antalya

ATSO Başkanı Budak, Rus dostlarımız tatillerini geçirmek için büyük oranda birinci destinasyon olarak Antalya'yı tercih ediyorlar dedi.
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a