banner153
banner230
banner203

ANTALYA BASININDA BUGÜN

HÜRRİYET AKDENİZ: İlk eylem Alanya'da

Almanya ve Türkiye'nin çeşitli kentlerinden gelecek hayvanseverler, 4 Nisanda Alanya'da başlatacakları Yunuslara Özgürlük eylemlerini Akdeniz sahillerine yayacak, seslerini dünyaya duyuracak.

SABAH AKDENİZ: Kavgaları sınırları aştı

Kemer ve Tekirova Belediye başkanları arasındaki sürtüşme, Moskova Fuarında da devam etti.

MİLLİYET AKDENİZ: ANSİAD 4 milyar dolarlık dev oldu

21 yaşını dolduran ANSİAD'da üyelerin toplam cirosu 4 milyar dolara ulaştı. İşadamları, dernek bünyesindeki şirketlerde 15 bin 800 kişiye istihdam sağladı.

CUMHURİYET AKDENİZ: Gözler Deprem Master Plan'da

İMO Başkanı Oğuz, Büyükşehir'in çalışmasını başlattığı Deprem Master Planı ile kentteki 120 bin binanın deprem anındaki davranışlarının tespit edilebileceğini söyledi.

AKDENİZ BEYAZ: Temayül heyecanı

AK Parti Antalya Teşkilatı'na milletvekili aday adaylığı için başvuruda bulunan 81 partilinin temayül çalışması bütün heyecanıyla devam ediyor. Aday adayları, bir program çerçevesinde ilçelerde düzenlenen toplantılara katılarak parti yöneticilerine kendini tanıtıyor.

AKDENİZ GERÇEK: CHP'de kader günü

CHP'de gözler Ankara'ya CHP Genel Merkezi'ne çevrildi. CHP Parti Meclisi, bugün Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun yönetiminde yapacağı toplantıda milletvekili adaylarının belirlenme yöntemini kararlaştıracak.

AKDENİZ GÜNCEL: Akaydın, Antalya'ya hizmet borcum var

Haftalık mahalle ziyaretleri kapsamında Konyaaltı ilçesinde halkla bir araya gelen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın, Belediyeyi daha yeni toparladım. Milletvekilliğim haksızlık olur. Antalya'ya hizmet borcum var dedi.

AKDENİZ MANޞET: FreshAntalya Açıldı

Türkiye'nin sektöründeki tek fuarı olan Uluslararası Meyve Sebze, Lojistik ve Teknolojileri Fuarı FreshAntalya Expo Center'da açıldı. Fuarda 142 yerli ve yabancı firma stant açtı.

AKDENİZ'DE YENİ YÜZYIL: Ölüme davetiye çıkarıyor

Makine Mühendisleri Odası Başkanı Barut, kapalı otoparklara park eden LPG'li araçların ölüme davetiye çıkardığını belirtti. Barut, LPG sistemlerinde kaçak montaj işlemi ve park alanlarında kontrollerin yeterince yapılmaması can kaybına neden olabilir diye konuştu.

ANTALYA: FreshAntalya açıldı

Antalya Fuarcılık İşletmeleri Aޞ 5. Uluslararası Meyve, Sebze, Lojistik ve Teknolojileri Fuarı törenle açıldı. AYMSİB Başkanı Mustafa Satıcı, sebze meyve sektörünün üreticiyle, ihracatçısıyla ve tüm tarım paydaşlarıyla birlikte daha büyük hedeflere doğru emin adımlarla ilerlediğini söyledi.

ANTALYA KÖRFEZ: Kepez'de çifte atak

Kepez Belediyesi bir günde iki önemli projeye imza attı. Belediye, yıpranan ޞehitler Parkı'nı 2 milyon liraya yenilemek için harekete geçti. Kepez ayrıca 19 bin metrekarelik arsaya yapılacak çok amaçlı spor tesisi için Mimarlar Odası ile protokol imzaladı.

ANTALYA GÜNDEM: 3,5 milyon Rus geliyor

Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı Ahmet Barut, Bu yıl Rusya'dan gelecek turist sayısının 3,5 milyonu aşması sürpriz olmayacak dedi.

ANTALYA SON HABER: Kepez'den mimari proje yarışması

Kepez Belediyesi, Yeşiltepe Mahallesinde yapacağı ve Antalya'nın en büyüğü olacak 2 bin kişi kapasiteli çok amaçlı salon için ulusal ödüllü mimari proje yarışması düzenliyor.

EKSPRES: Yıldız kent olduk

Avrupa Konseyi üyesi 47 ülkenin öne çıkan şehirleri arasında yer alan Antalya, 12 yıldız kentten biri olmaya hak kazandı. Ödülü pazar günü Strasbourg'da Gaye Doğanoğlu alacak.

GAZETE BİR: Pamuk eller cebe

Seçim kampanyası döneminde partilerin yapacağı harcamaların yanı sıra adayların yapacağı masraf da 500 bin TL ile 2 milyon TL arasında değişiyor.

HİLAL: Adım adım yaklaşıyor

Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kızılkaya mevkisinde meydana gelen 4.1 şiddetindeki deprem Antalya'da da hissedilirken, İMO Başkanı Oğuz, Antalya'da olası bir depremde 120 bin binanın tehlike altında olduğunu söyledi.

HÜRSES: Akkuyu uyarısı

Başkan Akaydın, Akkuyu'da yapılacak nükleer santralde yaşanabilecek bir facianın, Antalya'yı sağlık ve ekonomi yönünden altından kalkılamayacak bir sorunla karşı karşıya getireceğini belirtti.

İLERİ: FreshAntalya Fuarı açıldı

AYMSİB Başkanı Mustafa Satıcı, İHracatın ve ihracatçının önünü açmak temel ve milli hedefimiz olmalı

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a