banner153
banner230
banner203

ANTALYA BASININDA BUGÜN
HÜRRİYET AKDENİZ: İngilizlere 4 gün tatil Antalya'yı sevindirdi

İngiltere Prensi William, 7 yıllık büyük aşkıyla 29 Nisan'da evleniyor. Düğün armağanı olarak 4 gün tatil ilan edilecek. Tatili fırsat bilen İngilizler, Antalya için rezervasyon yağmuru başlattı.

SABAH AKDENİZ: Moskova da iyi başladı

MITT Moskova Fuarı başladı. Açılış günü, vizelerin kalkacağı müjdesinin verilmesi herkesi sevindirdi.

MİLLİYET AKDENİZ: Başkan Akaydın'a yine orman çelmesi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın halkçı proje dediği Sarısu'daki park inşaatı bir kez daha engellendi.

CUMHURİYET AKDENİZ: Güneş Norveçli yaşlıya doğdu

Bakıma muhtaç, 65 yaşüstü Norveçlileri Antalya'ya getirme çalışmaları sonuç verdi. Hastalar, ayda 7 ile 10 bin Avro para bırakıyor.

AKDENİZ BEYAZ: Önseçim istediler

Kendilerine Antalya CHP Taban Hareketi adını veren bir grup, CHP İl Binası önünde toplanarak, milletvekili adaylarının ön seçimle belirlenmesini istedi.

AKDENİZ GÜNCEL: Başkan Evcilmen, Değirmenönü Kültür Sanat Merkezi'nde

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Değirmenönü Kültür ve Sanat Merkezi'ni ziyaret etti. Kursiyerler, kendilerine eğitim olanağı sunan Başkan Evcilmen'e teşekkür etti.

AKDENİZ MANޞET: Beşik gibi sallandık

Antalya dün saat 13:18'de, 4.1 şiddetindeki depremle sallandı. Bu depremin ardından yarım saat içerisinde 3.0 büyüklüğünde iki deprem daha meydana geldi.

AKDENİZ'DE YENİ YÜZYIL: Turistlerin tercihi Antalya oldu

Almanya'da gerçekleşen Berlin Uluslararası Turizm Fuarı (ITB) sonrasında yapılan anket sonuçlarına göre Türkiye'ye gelen turistlerin tercihi Antalya oldu.

ANTALYA: Gelecek eğitimle gelecek

Antalya Emniyet Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen, Gelecek eğitimle gelecek projesinde polirobot kartı biriktiren öğrenciler ödüllerini aldı.

ANTALYA KÖRFEZ: Borçlar yapılanıyor

Kamoyunda 'Torba Yasa' olarak bilinen Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Yasası kredi ve kefalet kooperatifleri borçlarına da ödeme kolaylığı getirdi.

ANTALYA GÜNDEM: Katı atıklar bertaraf ediliyor

Özel Çevre Koruma Başkanlığı ile Kaş Köylerine Hizmet Götürme Birliği tarafından, Kaş'a bağlı beş köyün katı atıklarını toplama ve yok etme protokolü imzalandı.

ANTALYA SON HABER: Tüketicilere uyarı

Tüketiciyi Koruma Derneği (TÜKODER) Antalya ޞube Başkanı Abdullah Özçulcu, 2010 yılındaki şikayetlerin ilk 5 sırasını, bankaların uygulamaları, satış sonrası hizmetler, telefon tarifeleri, kapıdan satışlar, ayıplı mal ve hizmetlerin oluşturduğunu açıkladı.

EKSPRES: Tarihe geçeceğiz

AK Parti Antalya'da birinci parti olmak için kolları sıvadı. İl Başkanı Mustafa Köse, 12 Haziran'da yeniden tek başına iktidar olarak, üst üste 3 kere iktidar olan parti unvanıyla tarihe geçeceklerini iddia etti.

GAZETE BİR: Kira Antalya'da yüzde 0.26 arttı

Yeni konut satış fiyatları şubat ayında bir önceki aya göre yüzde 0,19 oranında, geçen yılın aynı dönemine göre ise yüzde 6.18 oranında artış gösterdi. Antalya'da yüzde 0,26 artış yaşandı.

HİLAL: CHP ayaklandı

12 Haziran genel seçimlerinde aday belirlemede ön seçim yapılmasını isteyen CHP'liler parti binasında toplanarak Genel Merkeze seslerini duyurmak istedi. Ön seçim sandığını gösteren CHP'lilere İl Başkanı Özer Ülken'de destek verdi.

HÜRSES: İlk bağış Tütüncü'den

Batı Akdeniz Bölge Kan Merkezi Müdürlüğü'nün, Kepez'deki beşinci kan alma birimi, düzenlenen törenle hizmete girdi. Kepez kan alma biriminin ilk gönüllü kan bağışçısı, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü oldu.

İLERİ: AK Parti aday adayları Korkuteli'nde toplandı

AK Parti'den aday adayı olan 84 kişi, Korkuteli'nde yapılan toplantıda kendilerini tanıttı.
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a