banner153
banner230
banner203

Antalya Basınında Bugün
HÜRRİYET AKDENİZ: Yörükler adaylık istiyor

Antalya nüfusunun önemli bölümünü oluşturan Yörükler, partilere,

Milletvekili adaylığı bekliyoruz mesajı verdi. Yörükler, İçimizden birini Meclis'te görmek istiyoruz dedi.

SABAH AKDENİZ: Berlin çıkarması

Turizmde kritik tanıtım dönemine giriyoruz. 10 günlük sürede turizmciler, Antalya için en önemli iki pazar olan Almanya ve Rusya'ya tam kadro giderek,

tanıtım şovu gerçekleştirecek.

MİLLİYET AKDENİZ: Ürküten rapor

Antalya Emniyet Müdürlüğü KOM ޞube'nin raporuna göre, son 5 yılda uyuşturucu kullanırken veya satarken 422 çocuk yakalandı. Raporda uyuşturucu trafiğinin Zeytinköy odaklı olduğu da vurgulandı.

CUMHURİYET AKDENİZ: Kadınlar haklarını arıyor

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, Batı Akdeniz kentlerinde yayılan etkinliklerle kutlanıyor. Sokaklara inen kadınlar, haklarını arıyor.

AKDENİZ BEYAZ: 229 darbesi

Milli Emlak Genel Müdürlüğü, AK Parti'li Menderes Türel'in başkanlığı döneminde yatırımlar için Büyükşehir'e tahsis ettiği Aksu ilçesine bağlı Pınarlı bölgesinde 229 parselle ilgili ön izni, aradan geçen 2 yıl içinde hiçbir proje geliştirilmediği gerekçesiyle iptal etti.

AKDENİZ GERÇEK: Meclis kararları havada mı kaldı?

Antalya İl Özel İdaresi'nin bugüne kadar maden ocaklarına ilişkin ne gibi çalışmalar yürüttüğünün görüşüldüğü İl Genel Meclisi toplantısında, meclis üyelerinin sert tepkileri gündeme geldi. CHP'li Meclis üyesi Songül Başkaya, idarenin ocaklar konusundaki çalışmalarının yetersiz olduğu ve kararların havada kaldığını savunurken, CHP'li üye Ali Erkan ise Tekke Köyü'ndeki Dur Dağı'na mermer ocağı ruhsatı verilmesini kınadı.

AKDENİZ GÜNCEL: Vali Altıparmak Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Antalya Valisi Ahmet Altıparmak, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, Türk toplumunda ve aile yaşamımızda çok seçkin ve saygın yeri olan kadınlarımızın bu anlamlı ve özel günlerini içtenlikle kutluyor, kendilerine hak ettikleri saygıyı gören, sorunlarının çözüldüğü, sağlıklı, huzurlu bir yaşam ve dünya diliyorum dedi.

AKDENİZ MANޞET: 90 otobüs daha yolda

Minibüsçü ve otobüsçülerin birleşmesinin zaman alması ve sonuçlanmayabileceği ihtimali üzerine Büyükşehir, kendi çözümünü üreterek 40 otobüsten sonra 90 kırmızı otobüs daha almak için hazırlıklarını tamamladı.

AKDENİZ'DE YENİ YÜZYIL: Kadın her sahada istismar edilmektedir

Saadet Partisi İl Başkanı ve GİK Üyesi Galip Akın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, Her sene kuru gürültü ile sadece bir günlük kutlamanın kimseye faydası yoktur. Kadınlar ise sadece istismar edilmekle kalmakta ve bir insan olarak yapabilecekleri asil hizmetlerden yoksun bırakılmaktadırlar diye konuştu.

ANTALYA: Stadı hükümet yapmazsa, Büyükşehir yapar

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Antalya'ya hükümet tarafından stat yapılmaması halinde belediye olarak bu stadı yapmaya hazır olduklarını söyledi.

ANTALYA KÖRFEZ: Grup Yorum'un eski solisti CHP'de

Grup Yorum'un efsane solisti Hilmi Yarayıcı, CHP'den milletvekili aday adayı oldu.

ANTALYA GÜNDEM: Bütün düşüncem Antalya'ya hizmet

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, belediyeyi çağın uzmanlık ve akademik bilgileri ile donatarak Antalya'ya hizmet etmek istediğini söyledi.

ANTALYA SON HABER: Stadyum için hazırız

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, hükümetin yapacağını açıkladığı stadyumun seçim vaadi olarak kalmamasını, aksi takdirde belediye olarak Masa Dağı'nda projeyi hayata geçirmeye hazır olduklarını söyledi.

EKSPRES: 229 parsel bilmecesi

Büyükşehir Belediyesi'nin 2009 yılından Hazine'den ön izinle tahsis aldığı ve olaylara konu olan 229 parsel, hiçbir işlem yapılmadığı için şartname gereği Defterdarlığa geçti.

GAZETE BİR: Akaydın'a bir şok daha

CHP'lilerin oyları ile apar topar Meclis'ten geçirilen ve sonrasında büyük olaylar çıkan Aksu'daki Toptancı Hali yapılacak 229 parsel, Hazine'ye devredildi.

HİLAL: Vali'den 8 Mart açıklaması

Antalya Valisi Ahmet Altıparmak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, Türk toplumunda ve aile yaşamımızda çok seçkin yeri olan kadınlarımızın, bu anlamlı günlerini içtenlikle kutluyor, kendilerine hak ettikleri saygıyı gören, sorunlarının çözüldüğü, sağlıklı huzurlu bir yaşam ve dünya diliyorum dedi.

HÜRSES: Stada ilk adım

Antalyaspor Başkanı Akıncıoğlu, Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'in kendisini arayarak, Antalya'da stat yapılması konusunda destek vereceklerini söylediğini belirtti.

İLERİ: Dünya Kadınlar Günü

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nezihe Yoldan Tezcan, Sözde değil, eylemde kadın hakları savunuculuğu yapmaktayız dedi.

- ANTALYA (Anadolu Ajansı)

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a