banner153
banner230
banner203

Antalya Basınında Bugün

HÜRRİYET AKDENİZ: ''Yakışmayan bir acı tablo''
8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesinde dünya kenti Antalya'ya yakışmayan rakamlar: 2 ayda 18 kadın, koca dayağı yüzünden evden kaçtı.

SABAH AKDENİZ: ''Yağmur altında dünya maratonu''
Antalya'da düzenlenen 6. Uluslararası Runtalya Maratonu, yoğun yağmura rağmen her zamanki gibi yine büyük ilgi gördü.

MİLLİYET AKDENİZ: 'Ǝ Martta acı tablo''
Antalya'da 18, Afyon'da 4, Isparta'da 3 ve Burdur'da bir kadın, geçimsizlik ve aile içi şiddet gibi nedenlerle evlerinden kaçtı. Emniyet ve jandarma her yerde onları arıyor.

CUMHURİYET AKDENİZ: ''Ucuz gıda hayal gibi''
İlaç, gübre, enerji gibi girdi fiyatlarındaki artış ve sulanabilir alanların gittikçe azalması, gıda fiyatlarının ateşini yükseltiyor. Artan fiyatlar açlık korkusunu beraberinde getiriyor.

AKDENİZ BEYAZ: ''Başbakan'ın sırrı''
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 2011 genel seçimleri için milletvekili listesini yaptırdığı özel bir anketle belirleyecek.

AKDENİZ GERÇEK: ''ޞirket Ordu'dan Dede getirmiş''
Elmalı'nın Tekke Köyü yakınlarında bulunan kutsal Dur Dağı'nda faaliyetlerini sürdüren taş ocağının işletmecisinin, köylüleri ikna etmek için Ordu'dan bir Alevi Dedesi getirttiği ortaya çıktı. Akdeniz Gerçek Gazetesi'nin ulaştığı A.G. ismindeki Alevi Dedesi olayı doğrularken, ''ޞirket sahibinin yakın akrabaları benden Tekke'ye gidip köylülerle konuşmamı istedi'' dedi.

AKDENİZ GÜNCEL: ''Kepezaltı ve Santral'in yol haritası belirlendi''
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kepezaltı ve Santral mahallelerinde gerçekleştirilecek Yeniden Yerleşim Projesi için yol haritasını çizdi. Başban Prof. Dr. Mustafa Akaydın, ''Benimsenecek nihai çözüm paydaşların uzlaşmasıyla sağlanacaktır'' dedi.

AKDENİZ MANޞET: ''Bekledim de gelmedi''
Büyükşehir Belediyesi Çevre Sağlığı ޞube Müdürlüğünün Yeni Otogar'da bulunan Hava Kalitesi İzleme İstasyonu, kasım 2010, yani kış mevsimi başında filtrasyon sistemindeki bir sorun nedeniyle arızalandı. O günden bu yana parçası ABD'den getirtilmedi.

AKDENİZ'DE YENİ YÜZYIL: ''Hazine, konut arsası satacak''
Antalya Defterdarlığı, merkez Döşemealtı ve Aksu ilçelerindeki Hazine'ye ait 5 taşınmazı, 10 Martta yapılacak ihaleyle satışa çıkaracak.

ANTALYA: ''Yol haritası belirlendi''
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kepezaltı ve Santral mahallelerinde gerçekleştirilecek yeniden yerleşim projesi için yol haritasını çizdi. Başkan Mustafa Akaydın, ''Benimsenecek nihai çözüm, paydaşların uzlaşmasıyla sağlanacaktır'' dedi.

ANTALYA KÖRFEZ: ''Yağmura teslim olduk''
Bir haftadır bahar havası yaşayan Antalya dün yağmura teslim oldu. Gün boyu yağan yağmur hayatı felç ederken, yağışlı havanın fırtınayla birlikte perşembe gününe kadar sürece tahmin ediliyor.

ANTALYA GÜNDEM: ''Yoksulluğun sebebi CHP'dir''
AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın Türkiye'nin en kötü belediyecilik örneğini sergilediğini belirtti.

ANTALYA SON HABER: ''Çözüm uzlaşmayla sağlanacak''
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kepez ve Santral mahallelerinde gerçekleştirilecek Yeniden Yerleşim Projesi için yol haritasını çizdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, ''Benimsenecek nihai çözüm, paydaşların uzlaşmasıyla sağlanacaktır'' dedi.

EKSPRES: ''Hesaplaşacaklar''
CHP Genel Başkanı'nı şoke eden anket ile günyüzüne çıkan Antalya'daki kriz ve düşüş için partinin kurmayları bu hafta bir araya gelecek. Sorunlar tartışılıp rapor hazırlanacak.

GAZETE BİR: ''Antalya'da hizmet yok''
Antalya Milletvekili ve AKPM Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu, CHP'nin yaptırdığı anketlere göre Antalya'da oy kaybı yaşandığının belirtilmesi ve fikrinin sorulması üzerine, ''Bir gerçek var ki, şu anda Antalya'da hizmet yok'' dedi.

HİLAL: ''Boşunaymış''
Aksu ilçesi Pınarlı bölgesindeki 229 parselle ilgili madde CHP'lilerin oylarıyla apar topar meclisten geçirilirken arbede yaşanmış ve yaralanan vatandaşlar olmuştu. Ancak bu kavgaların boşuna olduğu ortaya çıktı. Sözkonusu alan, Hazine'ye devredildi.

HÜRSES: ''Atatürk biziz''
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Antalya'ya gelişinin 81. yıldönümü etkinlikleri kapsamında lisesiler ''Atatürk Biziz'' adlı tiyatro gösterisini sahnelediler. İzleyiciler gençleri ayakta alkışladı.

İLERİ: ''Almanya'da turizm atağı''
Almanya'daki turizm fuarına katılan Kemer Belediyesi, fuarın gözdesi oldu. Kemer Belediye Başkanı Gül, Almanya'daki turizm fuarında turistlere seslendi. ''Cenneti görmek için ölmek gerekmez. Turizmi 5 aydan 8 aya çıkardık. Hedefimiz 12 aya çıkarmak''.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a