banner153
banner230
banner203

Antalya Basınında Bugün

HÜRRİYET AKDENİZ: ''Yerinde bir karar''
Elmalı'daki Dur Dağı'nda faaliyet gösteren mermer ocağının çevreye zarar vermediği yolunda rapor hazırlayan İl Genel Meclisi yanlıştan dönüyor. İl Genel Meclisi Başkanı Cavit Arı, raporun amacını aştığını ve düzeltileceğini söyledi.

SABAH AKDENİZ: ''Antalya stadına kavuşuyor''
Antalya'nın kangrene dönen stat sorununa el koyan Başbakan Erdoğan, milletvekillerine 'Çalışma başlatın' talimatı verdi.

MİLLİYET AKDENİZ: ''Dur'a dur''
Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Arı, Alevilerin inanç merkezi Abdal Musa Dergahı'nın yakınına mermer ocağı açılmasının amacını aştığını belirterek, 'Ƌ ayrı komisyon tekrar rapor hazırlayacak'' dedi.

CUMHURİYET AKDENİZ: ''Sezon öncesi uyarı''
Antalya Valisi Ahmet Altıparmak, hanutçuluktan tabela kirliliğine, kaliteli hizmetten turizmde güven oluşturulmasına kadar birçok konuda uyarıda bulundu.

AKDENİZ BEYAZ: ''Devlerden darbe''
AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, AVM'lere ait servis araçlarının mağazaya dönüş sırasında yoldan, otobüs duraklarından yolcu alarak, ulaşım esnafına darbe vurduğunu söyledi.

AKDENİZ GERÇEK: ''İlgisizlik çıldırttı''
Belediye ve merkezi idarenin deprem master planı hazırlamaması Antalya İnşaat Mühendisleri Odası'na ''Pes'' dedirtti. Oda yönetimi, yetkilileri protesto etmek için 1 - 7 Mart Deprem Haftası'nda açıklama yapmama kararı aldı.

AKDENİZ GÜNCEL: ''Büyükşehir Belediyesi'nden içme suyuna ücretsiz analiz''
Antalya Büyükşehir Belediyesi Laboratuvar ޞube Müdürlüğü, isteyen vatandaşların içme suyunu ücretsiz analiz etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl 1912 mikrobiyolojik, 1276 kimyasal olmak üzere toplam 3 bin 188 içme suyu analizi yapıldı.

AKDENİZ MANޞET: ''İkinci kazayı yapmayın''
STDM Başkanı Avukat İbrahim Güllü, trafik kazası sonucu oluşan sağlık hizmeti bedellerini, sağlık güvencesi olup olmadığına bakılmaksızın devletin ödeyeceğini belirterek, kazazedeleri hastanelere ödeme yapmaması için uyardı.

AKDENİZ'DE YENİ YÜZYIL: ''Bak sen kurnaza''
Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Ek-Dağ Aޞ'nin Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Sapan, Düdenpark'a sessiz sedasız tabela kamuflajlı bir GSM operatörüne ait baz istasyonu diktirince çevredeki apartman sakinleri isyan bayrağı çekti.

ANTALYA: ''Hurdacılar sitesinden yangın''
Antalya'da otel malzemelerinin alınıp satıldığı hurdacılar sitesinde çıkan yangında, 4 işyeri hasar gördü. Yetkililer, işyerlerinin kapalı olması nedeniyle can kaybı ve yaralanma yaşanmadığını söylediler.

ANTALYA KÖRFEZ: ''Memorial Sağlık Grubu, Antalya'da Yıldız, Topçular, Hayat hastaneleri ve Dokuma Tıp Merkezi ile hizmet veren An-Deva Sağlık Grubu'nun yüzde 62,5 hissesini satın aldı.

ANTALYA GÜNDEM: ''Bisiklet kenti Antalya''
Antalya'nın bisiklet kenti olması için ilk adım atıldı. Antalya'da kuzeyden merkeze doğru belirlenen pilot bisiklet yolunun tasarımı için çalışmalara başlanıyor.

ANTALYA SON HABER: ''İşsizlik ciddi sorun''
''İşsizlik ve meslek Türkiye'de ekonomik ve sosyal sorunların temel kaynaklarından birisidir'' diyen OSB ve ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak, Türkiye'de 3 milyona yakın işsiz dışında bir de 2 milyona yakın çalışmayan, iş aramayan ve işsiz sayılmayan bir kitle bulunduğunu söyledi.

EKSPRES: ''Yolun sonu göründü''
Ekspers Gazetesi ve Radyo Ekspres yönetimi, Vali Ahmet Altıparmak'ı ziyaret etti. Vali, Antalya için büyük önem taşıyan Batı Çevre Yolu'nun Haziran ayı başında açılacağını müjdeledi.

GAZETE BİR: ''AVM servisleri esnafı kızdırdı''
AESOB Başkanı Sevimçok, AVM'lere ait servis araçlarının mağazaya dönüş sırasında yoldan, otobüs duraklarından yolcu alarak ulaşım esnafına darbe vurduğunu söyledi.

HİLAL: ''Poşetin sırrı ne?''
Korkuteli ile ilgili iddianamede yer alan bilgiler sizleri hayrete düşürecek. Siyah renkli poşetlerin içerisinde gelen paralar kimlere dağıtıldı? Hiçbir şey gizli kalmıyor.

HÜRSES: ''Bisiklet kenti olacağız''
Antalya'nın bisiklet kenti olması için ilk adım atıldı. Antalya'da kuzeyden merkeze doğru belirlenen pilot bisiklet yolunun tasarımı için çalışmalara başlanıyor.

İLERİ: ''Beceri 10 projesi''
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak, Antalya'nın proje için seçilen 19 pilot ilden birisi olduğunu söyledi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a