banner153
banner230
banner203

ANTALYA ޞOK ETTİ

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, büyük şehirlerdeki durumunu görmek için anket yaptırdı. 8 büyük ilin 7'sinde oyların arttığı gözlemlenirken, Antalya şok etkisi yarattı. Kılıçdaroğlu bunun nedeni olarak Büyükşehir Belediyesi'ni gösterdi

7 ilde oylar arttı
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, büyük şehirlerdeki tabloyu görebilmek için 8 ili kapsayan kamuoyu araştırması yaptırdıklarını, 7 ilde oylarının arttığını söyledi. Kılıçdaroğlu, 'Sadece Antalya'da oy artışı olmadığını gördük' dedi. Kılıçdaroğlu İngiltere'ye yaptığı 3 günlük ziyaretin ardından İstanbul'a hareketi öncesinde gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Sadece Antalya
Kendisine sorulan, 'Bu aralar hiç kamuoyu yoklaması yaptırdınız mı' sorusunu cevaplayan Kılıçdaroğlu, 'Aslında kısa süre önce yaptırdık. 8 büyük şehirde anket ve yoklama yaptırarak durumumuzu ölçtürdük. Rakamları net olarak hatırlamıyorum. Ama durumumuz iyi. 8 ilin 7'sinde farklı oranlarda artış var. Sadece Antalya'da artış yok' dedi.

Nedeni Büyükşehir
'Antalya'da oy artışı olmamasının sizce nedeni nedir' diye soru yöneltilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Biraz iç meselelerle ilgili. Özellikle de belediyedeki (Büyükşehir) icraatlardan' sözlerini kullanması dikkatlerden kaçmadı. Kılıçdaroğlu'nun Antalya'da bu konuşmadan sonra ön seçim konusunda kararsız olduğu öne sürüldü.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a