banner153
banner230
banner203

ANTİAD'ta, Cumhuriyet balosu
Antalya İşadamları Derneği'nce (ANTİAD) Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşu ve Cumhuriyet'in ilanının 94'üncü yıl dönümü dolayısıyla 'Cumhuriyet Balosu' düzenlendi. Gecede, şarkıcı Lara konser verdi.


Su Otel'de, ANTİAD Başkanı Musa Saraç ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen 'ANTİAD Cumhuriyet Balosu'na, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Başkanı Ali Bahar, ANTİAD üyesi iş adamları ve eşleri katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasından sonra konuşan ANTİAD Başkanı Musa Saraç, "Cumhuriyet, bize ulus olma bilincini yerleştirdi" dedi.


Baloda, üzerinde 'Türkiye Cumhuriyeti'nin 94'üncü Yılı' yazan pasta, şarkıcı Lara'nın seslendirdiği 'Onuncu Yıl Marşı' eşliğinde kesildi. Ellerinde Türk bayrakları taşıyan davetliler 'Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti' diye tempo tuttu. Gecede, 'Yorgunum', 'Sana Güvenmiyorum', 'Aldırma Deli Gönül', 'Katmer Katmer', "Aşka Veda', 'Sen Affetsen Ben Affetmem', 'Arap Saçı', 'Sen Mutlu Ol' şarkılarını seslendiren Lara, Atatürk'ün sevdiği bazı şarkıları da yorumladı. Orkestra, Atatürk'ün sevdiği oyun havalarını çalarken, Çetin Osman Budak, ANTİAD Başkanı Musa Saraç 'Harmandalı' ve 'Zeybek' oynadı.


Gece, İzmir Marşı'nın söylenmesiyle sona erdi.

İHA

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a