banner244
banner203

Arınç temel attı

Kepez'in 500 bine yaklaşan nüfusu ile Antalya'nın önemli ilçelerinden birisi haline geldiğini anlatan Arınç, ilçenin Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün, halkın daha mutlu, daha sağlıklı yaşaması için gayret ettiğini söyledi. Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in de üzerinden geçilen her yolun, kavşağın, Antalya'ya güzellik katan her çalışmanın içinde olduğunu ve başarılı belediye hizmetleri verdiğini ifade eden Arınç, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da defalarca Antalya'ya gelerek bu çalışmaların kente kazandırdıklarını yerinde gördüğünü kaydetti.

Sağlık çalışmaları
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Arınç, 8 yıllık AK Parti hükümetleri döneminde çok güzel gelişmeler olduğunu ancak bunların başında sağlık yatırımlarının geldiğini söyledi. Her ay 4 anketin sonuçlarını takip ettiklerini dile getiren Arınç, sorulardan birinin ''Hükümetin hangi çalışmalarından daha çok memnunsunuz?'' olduğunu kaydetti. Anket sonuçlarına göre vatandaşın memnun olduğu hizmetlerin başında sağlığın geldiğini kaydeden Arınç, ''Özellikle yaşı bizim gibi olanlar sağlıkta dün neydi, bugün ne durumdayız, bunu daha iyi bilecekler'' dedi.

Diğer konuşmalar
Vali Ahmet Altıparmak da dünyanın çok hızlı değiştiğini, hükümetin halkın ihtiyaçlarını karşılamak için büyük gayret gösterdiğini söyledi. Türkiye'nin turizm ve tarımın başkenti olduğunu belirten Altıparmak, sporun da başkenti olma yolunda önemli mesafe katedildiğini belirterek, '񟠠 takımı misafir ediyoruz'' dedi.Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de son 3 yılda bölgede tam teşekküllü 3 özel hastane açıldığını, dördüncüsünün de temelinin bugün atıldığını belirterek, ''Bölgemiz yeni sağlık yatırımlarının gözdesi haline geldi'' dedi.
Konuşmaları ardından hastanenin temeli atıldı.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a