banner153
banner230
banner203

Artistleri küstürdük
Adaylara 'Özel Ödül' tepki yarattı
Ödül gecesinde 'En İyi Dizi Erkek Oyuncu' adayları arasında bulunan Erdal Özyağcılar, 'En İyi Dizi Kadın Oyuncu' adayları arasındaki Vahide Gördüm, 'En İyi Polisiye Dizi' kategorisinde bulunan Behçat Ç. ve 'En İyi Yarışma' Kategorisinde ödül arayan 'Kelime Oyunu'na özel ödül verilmesi dikkati çekti. Henüz yarıştıkları kategoriler açıklanmadan özel ödül verilen sanatçılardan Erdal Özyağcılar, ''Teşekkür ederim'' dedikten sonra sahneden inerek tepki gösterdi. Behçat Ç. dizisinin ekibi de dizinin yapımcısı dışında özel ödül için çağırılmalarına rağmen sahneye çıkmadılar. 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinin Küçük Osman'ı Emir Berke Zincidi de gecede Jüri Özel Ödülü'nü aldı. Gecenin 'onur ödülü' ise Tekin Akmansoy'a sunuldu.

Mardan Palace Otel'deki Demet Tuncer ve Oktay Kaynarca'nın sunduğu ödül gecesine, aday gösterilen dizilerin ekipleri, eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile davetliler katıldı.

ÖDÜL KAZANANLAR-
2. Antalya Televizyon Ödülleri kapsamında 32 kategoride ödül kazananlar şöyle:
En İyi Drama Dizisi: Muhteşem Yüzyıl, En İyi Drama Dizisi Yönetmen: Zeynep Günay Tan (Öyle Bir Geçer Zaman ki), En İyi Drama Dizisi Senaryo: Ercan Mehmet Erdem, Emrah Serbes (Behçat Ç.), En İyi Drama Dizisi Kadın Oyuncu: Ayça Bingöl (Öyle Bir Geçer Zaman ki) En İyi Drama Dizisi Erkek Oyuncu: Okan Yalabık (Muhteşem Yüzyıl), En İyi Drama Dizisi Yardımcı Kadın Oyuncu: Farah Zeynep Abdullah (Öyle Bir Geçer Zaman ki)
En İyi Drama Dizisi Yardımcı Erkek Oyuncu: Aras Bulut İynemli (Öyle Bir Geçer Zaman ki)
En İyi Gençlik Dizisi: Elde Var Hayat, En İyi Polisiye Dizi: Arka Sokaklar, En İyi Dönem Dizisi: Muhteşem Yüzyıl, En İyi Komedi Dizisi: Yahşi Cazibe, En İyi Komedi Dizisi Yönetmen: Bora Onur (Yahşi Cazibe), En İyi Komedi Dizisi Senaryo: Gani Müjde (Yahşi Cazibe), En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu: Aslıhan Gürbüz (Yahşi Cazibe), En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu: Hakan Yılmaz (Yahşi Cazibe), En İyi Komedi Dizisi Yardımcı Kadın Oyuncu: Hande Katipoğlu Seyhun (Yahşi Cazibe), En İyi Komedi Dizisi Yardımcı Erkek Oyuncu: Enis Arıkan (Yerden Yüksek), En İyi Dizi Film Görüntü Yönetmeni: Sedat Yücel (Öyle Bir Geçer Zaman ki), En İyi Dizi Film Müzik: Toygar Işıklı (Ezel), En İyi Dizi Film Sanat Yönetmeni: Nilüfer Giritlioğlu, Zafer Kanyılmaz (Muhteşem Yüzyıl), En İyi Kültür/Sanat Programı: Gece Gündüz (NTV), En İyi Kadın Programı: Derya'nın Dünyası (Kanal Türk), En İyi Sağlık Programı: Ender Saraç'la Sağlıklı Yaşam (TNT), En İyi Spor Programı: Yüzde Yüz Futbol (NTV), En İyi Talk Show Ve Müzik - Eğlence Programı: Beyaz Show (Kanal D), En İyi Komedi Programı: Komedi Dükkanı (Star TV), En İyi Yarışma Programı: Yok Böyle Dans (Show TV), En İyi Magazin Programı: 2. Sayfa (Kanal Türk), En İyi Haber/Tartışma Programı: 5N1K (CNNTürk), En İyi Ekonomi/Sektör Programı: Ekonomi Notları (NTV), En İyi Ana Haber Bülteni Sunucusu: Uğur Dündar (Star TV), En İyi Belgesel Yapım: Trakya'nın Kara Günleri (Nazım Alpman) - IZTV

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a