banner244

Aşçılar ödüllerini alıyor

Antalya Fuarcılık Aޞ (ANFAޞ) ile Türkiye Aşçılar Federasyonu tarafından düzenlenen '3. Uluslararası Altın Kep Aşçı Yarışması'na, 12 ülkeden 6 binden fazla aşçı katılıyor. Yarışma sonuçları bugün düzenlenecek törenle açıklanacak ve kazananlara ödülleri verilecek

Hünerlerini sergiliyorlar
Orta Doğu ve Türk Cumhuriyetlerinden de alıcı ve yatırımcıların ilgi gösterdiği ''ANFAޞ Uluslararası Konaklama, Ağırlama, İkram Sektörü Ekipmanları ve Dekorasyon İhtisas Fuarı'' firmaların çeşitli etkinlikleriyle devam ediyor. Fuar kapsamında bu yıl ANFAޞ ve Türkiye Aşçılar Federasyonu iş birliğiyle düzenlenen 'Ɖ. Uluslararası Altın Kep Aşçı Yarışması''nda Türkiye'nin yanı sıra 12 ülkeden 6 binden fazla aşçı hünerlerini sergiliyor.

Buzdan heykeller
Aşçıların birbirinden ilginç buzdan heykelleri ile çikolata ve şekerleme malzemelerinden yaptıkları çeşitli eserler fuara katılan yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. Yarışmada, Modern Türk Mutfağı, Genç Aşçılar, Yılın Altın Pastacısı, Mutfakta Güzel Sanatlar, Ekmekçilik, Yılın Altın ޞefi, Turizm Otelcilik Okulları, Modern Türk Mutfağı, Üniversiteler, Mini Soğuk Büfe ve Makarna yarışmaları yapılacak. Yarışmada dereceye giren aşçılara para ve çeşitli ödüller verilecek.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a