banner153
banner230
banner203

ATSO'ya ziyaret
Moldova Büyükelçi Vekili Tudor Goia, beraberindeki heyetle birlikte Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Adnan Vucudi Özen'i ziyaret etti

Ziyarette Büyükelçi Vekili Goi'ya ATSO'nun çalışmaları hakkında bilgi veren Özen, kendisine Antalya ekonomisi ve yatırım olanaklarını içeren bir de dosya sundu. Özen, Antalya'da tarım, turizm ve inşaat sektörlerinin yanı sıra, sağlık ve lüks yat yapımı sektörlerinin ön plana çıktığını söyledi. Moldova Antalya Temsilcisi İbrahim Yıldırım'ın aynı zamanda ATSO Meclis Üyesi olduğunu belirten Özen, ''Oda olarak iki ülke arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi için her türlü desteğe hazırız'' dedi.

Plaket verdi
Moldova Büyükelçi Vekili Tudor Goia da, Antalya'nın Moldova'da en popüler tatil destinasyonu olduğunu söyledi. Türkiye'de en fazla Moldova vatandaşının Antalya'da yaşadığını belirten Goia, ''Moldovalılar, kendilerini Antalya'da çok mutlu ve iyi hissediyorlar. Alternatif tatil destinasyonları arasında en çok Antalya tercih ediliyor. Bu yüzden Türkiye'de ilk ziyaretimi Antalya'ya yaptım'' diye konuştu. ATSO Başkan Yardımcısı Özen, ziyaretin anısına Büyükelçi Vekili Goia'ya plaket verdi.
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a