banner244

Başkan Evcilmen muhtarlarla birlikte

5 muhtar mazeret bildirdi
Mazeret bildiren 5 mahalle muhtarı dışında 51 mahalle muhtarı ile bir araya gelen Başkan Evcilmen, hayata geçirilen, yapımı süren ve projelendirilen çalışmalar hakkında bilgi aktardı.
Muratpaşa Belediye Meclis Üyeleri ve birim müdürlerinin de katıldığı toplantıda Başkan Evcilmen, '2011'i, hizmet anlamında daha dolu dolu yaşayabilmek amacıyla böyle bir toplantı düzenledik. Bundan sonra da farklı boyutlara taşımayı planlıyoruz. 12 yıldır görevdeyim ve bu süre içinde yaklaşık 100 muhtarla birlikte çalıştım. Hiçbir muhtarımızla kişisel bir sorunum olmadı, bundan büyük memnuniyet duyuyorum. Sadece sorunların çözümüne yönelik değil, sorunun nedenlerini ortadan kaldıracak çalışmalar yaptık. Kentin sakini gibi değil sahibi gibi düşünüp, davranıp çalıştık' diye konuştu.

Evcilmen'i kutladı
Mevcut durumu rakamlarla anlatan ve hedef projeler hakkında da bilgiler veren Başkan Evcilmen daha sonra muhtarları dinledi. Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp, Evcilmen'i, meclis üyeleri ve bürokratlarla iyi bir ekip oluşturarak doğru hizmetler üretmesi nedeniyle kutladı. Mahallelerindeki çözümü öncelikli sorunları yazılı olarak Başkan Evcilmen'e sunan muhtarlardan Ermenek Mahalle Muhtarı Akif Yasan, '5 yıl öncesine kadar Ermenek'te sıcak asfalt görmek ne mümkündü ellerinize sağlık', Soğuksu Mahalle Muhtarı Mustafa Aydın Soğuksu-Bayındır Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili olarak 'Yapamayacağınız hiçbir şeye söz vermediniz. Gecekondu sorununu dahi çözdünüz. Mahallemizde çağdaşlık denince Süleyman Evcilmen bir efsane' dediler.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a