banner153
banner230
banner203

Başkan Sümer ANTÜ’yü gezdi
AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, 2006 yılında alınan kararla kuruluş çalışmalarına başlanan Serik ilçesindeki Akev Antalya Üniversitesi inşaat alanını gezdi

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık ve beraberindeki heyet Akev Antalya Üniversitesi inşaat alanını gezdi. YÖK’ten onay alan üniversite en kısa sürede tamamlanarak yeni eğitim öğretim yılına yetiştirilmek istenirken üniversite vakfı yönetim kurulu başkanı Selahattin Çiçek, uzun yıllardır sürüncemede olan çalışmaların çözümünde Dışişleri Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu’nun önemli rol oynadığını söyledi.


Selahattin Çiçek, “2006 yılından buyana süren çalışmalarımız 25 Eylül 2014 tarihinde verilen YÖK onayı ile yeni ve olumlu bir aşamaya gelmiştir. Bu yeni aşamanın yaşanmasında Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, Serik Belediye Başkanımız Ramazan Çalık, Kepez Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü, AK Parti bir önceki dönem İl Başkanı Mustafa Köse ve şimdi de yeni İl Başkanı Rıza Sümer’in katkıları büyüktür. Kısa adı ANTÜ olan üniversitemiz şehrimizde heyecan ve umut ile beklenmekte” diye konuştu.

Haber Merkezi
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a