banner153
banner230
banner203

Bayram dolayısıyla bazı yollar trafiğe kapatılıyor

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Türkiye Cumhuriyetinin 94. Yılı kutlamaları nedeniyle 28-29 Ekim tarihlerinde Huzur Kavşağı, Falez Kavşağı, Konyaaltı Caddesi, Cumhuriyet Caddesi ile bu caddelere bağlanan tüm ara sokaklar trafiğe kapatılacak.

Antalya Valiliğinin aldığı karara göre 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Türkiye Cumhuriyetinin 94. Yılı kutlamaları nedeniyle 28-29 Ekim tarihlerinde bazı yollar trafiğe kapatılacak. 28 Ekim 2017 günü saat 13.00’da Cumhuriyet Meydanında yapılacak olan Çelenk Sunma Töreni ile ilgili olarak Cumhuriyet Caddesinin Huzur Kavşağı ile Valilik arasındaki kısmı araç trafiğine kapatılacak. Yine aynı gün 18.00’da yapılacak olan Fener Alayı ile ilgili olarak saat 14.00’dan itibaren Falez Kavşağından Cumhuriyet Meydanı istikametine Konyaaltı Caddesi, Cumhuriyet Caddesi ile bu caddelere bağlanan tüm ara sokaklar trafiğe kapatılacak. Saat 20.00’da Cumhuriyet Meydanında yapılacak olan Sümer Ezgü konserinde de Cumhuriyet Caddesinin Huzur Kavşağı ile Valilik arasındaki kısım yine araç girişine kapalı olacak.

29 Ekim günü saat 08.00’da Cumhuriyet Meydanında yapılacak olan Geçit Töreni ile ilgili olarak Falez Kavşağından Cumhuriyet Meydanı istikametine Konyaaltı Caddesi, Cumhuriyet Caddesi trafiğe kapalı olacak. Cumhuriyet Meydanında 20.00’da yapılacak olan Serdar Ortaç konserinde de Cumhuriyet Caddesinin Huzur Kavşağı ile Valilik arasındaki kısım yine araç trafiğine kapalı bulunacak.

İHA

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a