banner244

Bebeğini göremedi

Önceki gün petrol ofisi dolum tesislerinde başkasının yerine çalışan ve patlamada yaşamını yitiren Hasan Yiğit'in Trabzon'dan geçici olarak İzmir'e geldiği, bir süredir Antalya'da olduğu ve 15 gün önce doğan çocuğunu hiç görmediği belirtildi

Dualarla uğurlandılar
Antalya'daki dolum tesislerinde bir tankta meydana gelen patlamada hayatını kaybeden Yılmaz Dal ve Hasan Yiğit'in adli tıp morgunda yapılan incelemeleri tamamlandı.
Yılmaz Dal'ın yakınları adli tıp morgunda sinir krizleri geçildi. Yakınları tarafından morgdan alınan Dal'ın cenazesi önce evine ardından da Fabrikalar Mahallesi'nde bulunan baba ocağına götürüldü. Baba ocağında dualar okunan Dal'ın cenazesi, Antalya Uncalı Mezarlığı'nda kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi.

Memleketine gönderildi
Hasan Yiğit'in cenazesi ise az sayıdaki yakını tarafından alındı. Memleketi Trabzon'a uçakla götürülecek olan Yiğit'in İzmir'deki dolum tesislerinde çalıştığı, 10 gün önce Antalya'ya geldiği öğrenildi. Tesiste çalışan Hüseyin Ekinci adlı bir işçinin kayınvalidesinin vefat ettiği, mesaisi bitmiş olmasına rağmen Hasan Yiğit'in kendisi gibi yaşamını yitiren Yılmaz Dal'a yardım etmek için işyerinde kaldığı ifade edildi. Yiğit'in 15 gün önce doğan çocuğunu hiç göremediği ifade edildi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a