banner153
banner230
banner203

Beni seviyordu evlenecektik
Beni seviyordu evlenecektik
Sevdiği erkeğin evlenme vaadi ile Diyarbakır'dan Antalya'ya kaçan genç kız, sevgilisinin kendisi ile evlenmemesi ve ayrılması üzerine yakınları tarafından öldürülme korkusu yüzünden ölmek istedi

Falezlerden atlayacaktı
Antalya'da, Yavuz Özcan Parkı'nın 20 metrelik falezlerinden atlamak isteyen genç kızı, olay yerinde bulunan bir balıkçı uzun süren ikna konuşmaları sonunda intihar etmekten vazgeçirdi.

Yavuz Özcan Parkı'nda sabah saatlerinde 20 metrelik falezlere gelen genç bir kız, intihar etmek istedi. Falezlerde genç kızı fark eden balıkçı Ali Tabakçı, yanına yaklaşarak konuşmaya çalıştı. Genç kızın hikayesini dinleyen Ali Tabakçı, kızı intihardan vazgeçirmek için uzun süre dil döktü. Genç kız sevdiği erkekle Diyarbakır'dan Antalya'ya kaçtığını ancak sevgilisine evlenmek istediğini söylediğinde dün gece sokağa atıldığını anlatan genç kız, bu nedenle ölmek istediğini söyledi. Ali Tabakçı'nın çabaları sonuç verince genç kız intihar etmekten vazgeçti.

Hıçkıra hıçkıra ağladı
Tabakçı'nın haber vermesi üzerine olay yerine gelen deniz polisi ve 112 acil servis ekipleri, kızı bulunduğu yerden aldıktan sonra ilk müdahaleyi yaptı. Uzun süre yaşadığı şoku atlatamayan genç kız hıçkıra hıçkıra ağladı. Baygınlık geçiren kız, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Genç kızı intihardan vazgeçiren balıkçı Ali Tabakçı, Önce ailece geldiklerini düşündüm. Ama kız kayalıklara iyice yaklaştı. Konuşmaya çalıştım, Diyarbakır'dan gelmiş. Dün onu getiren erkek iğfal edip sokağa atmış. Öyle dedi. Ailem beni öldürür can güvenliğim yok dedi. Yarım saat yalvardım yakardım. Deniz polisini çağırdım. Çünkü, elimden kaçarsa polis müdahale eder diye. Polis gelince cesaret aldım ve kızı kurtarmak için hamle yaptım dedi.
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a