banner153
banner230
banner203

Beraber mücadele edelim

Belediye- İş Sendika Başkanı Barış, sendikanın örgütlenmeye tüm hızıyla devam ettiğine dikkat çekerek, 'Belediye- İş Sendikası gerçek anlamda işçiyi temsil eden bir örgüttür. Gelin bu örgütte hep beraber omuz omuza mücadele edelim' çağrısı yaptı.

Belediye- İş Sendika Başkanı Murat Barış, merkezi hükümet ve yereldeki yetkililerin sendikalaşmanın önüne her türlü set koyduklarını bildirerek,'Antalya Belediye- İş Sendikası üyeleriyle bütünleşerek örgütlenmeye devam ediyor. Yaklaşık 450 civarında işçiyi Belediye- İş Sendikası saflarına kattık. Gelin örgütlenelim' çağrısında bulundu. Başkan Barış, merkezi hükümet ve yereldeki yetkililerin sendikalaşmanın önüne her türlü set koyduklarını hatırlatarak, 'Antalya Belediye- İş Sendikası üyeleriyle bütünleşerek örgütlenmeye devam ediyor' dedi.

Omuz omuza
Antalya işçisinin güvenle barınabileceği bir liman bulamadığına dikkat çeken Belediye- İş Sendika Başkanı Murat Barış,'Bu liman Antalya'da Belediye- İş Sendikasıdır. Bu bağlamda Kaş'ın Ova Beldesi, Finike- Yeşilyurt, Finike- Hasyurt, Finike- Turunçova ve Antalya Ulaşım A.ޞ'de çalışanlarla birlikte toplam 450 civarında işçiyi Belediye- İş Sendikası saflarına kattık' şeklinde konuştu. Barış, sırada 10 belde çalışanlarını daha sendikalı yapmanın gayreti içinde olduklarını hatırlatarak,'Buradan tüm çalışan işçilere sesleniyorum; 'Belediye- İş Sendikası gerçek anlamda işçiyi temsil eden bir örgüttür. Gelin bu örgütte hep beraber omuz omuza mücadele edelim' diye seslendi. Esra ALTUNKES

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a