banner244

Boztaş: Annelerimiz baş tacımızdır

 Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş, annelerin baş tacı olduğunu belirterek, "Anne değeri hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce bir duygudur" dedi.

MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Boztaş, mesajında toplumun temel direği olarak, sağlıklı bir toplumun oluşmasında annelerin rolünün önemine vurgu yaparak, Anneler Günü'nü kutladı. Boztaş, mesajında şu ifadeler yer verdi:

"Anne sevginin simgesidir. Koşulsuz sever. Annelerimiz toplumun temel direği olarak, sağlıklı bireylerin yetişmesinde ve sağlıklı bir toplumun oluşmasında çok büyük bir role sahiptir. Hiç yılmadan yorulmadan sevgi, hoşgörü, merhamet ve özveriyle sağlıklı bireylerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimizin emeği ödenemeyecek kadar büyüktür. Geceden sabaha hastalığımızda hep baş ucumuzda, üzüntümüzde ve sevincimizde hep yanımızdadır. Varlıkları ile destekleri bizleri yaşama bağlayan, hayatın zorlukları karşısında güç ve moral veren hayat pınarlarımızdır. Kollarından şefkat, gözlerinden hayat ve kalplerinden sevgi çağlayan huzur ocağımız, yuvalarımızdır. Annelerimiz baş tacımızdır. Bacası tüten evlerimizin, yuvalarımızın temel direğidir. 'Cennet anaların ayakları altındadır' hadisiyle cennetle müjdelenen annelere layık olabilmek için ne kadar çaba göstersek azdır. Anne değeri hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce bir duygudur. Tüm güzelliklere layık olan annelerimizin gününü kutluyor, tüm sevdikleriyle bir ömür boyu sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileyerek bütün annelerimizin ellerinden öpüyorum."

DHA

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a