banner153
banner230
banner203

Bucak seçim startını verdi

2018 yılının ilk haftasında yapılacak olan Antalya Semt Pazarcılar Odası başkanlığı için mevcut başkan İsmail Öz’ün karşısına çıkan ve bir hayli iddialı olan Antalya Seyyar ve Sabit Sebzeciler Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Metin Bucak, seçim startını doğduğu yer olan Korkuteli’de verdi.  Geçen dönem Semt Pazarcılar Odası Başkanı olan ve bu seçimde Metin Bucak’la güçbirliği yapan Yusuf Öztürk’ün de aralarında olduğu çok sayıda üyeyle birlikte Korkuteli’nde pazar yerini dolaşan Bucak, esnaftan destek istedi.

‘Değişimin tam zamanı’
Esnafa, “Kendiniz için bir şeyler yapın” sloganıyla seslenen ve “Değişimin tam zamanı” diyen Metin Bucak, pazarcı esnafının kangrene dönmüş sorunlarına ekibiyle birlikte çözüm bulmak amacıyla yola çıktığını söyledi. ‘Esnafın helalini kendimize haram yapmayacağız’ diyen Bucak, “Herkes emin olsun ki omuzlarımıza yüklenecek emanetin sorumluluğunun farkındayız. Söz veriyorum, odamız esnaf kardeşlerimizin sıkıntılarını paylaşan ve bu sıkıntılara çözüm üreten bir oda olacaktır” ifadelerini kullandı.

Başkan Gökçe’den destek
Bucak ve beraberindekiler pazar ziyaretinin ardından Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökçe tarafından makamda ağırlandı. Ziyarette Bucak ve ekibine çıktıkları yolda başarı dileğinde bulunan ve destek sözü veren Gökçe, “Seçimler demokrasinin en güzel araçları. Bir yerde bir seçim oluyorsa bu mutlaka bir ihtiyaçtan doğuyordur. Metin kardeşim de eminim bu ihtiyacı gerektiği şekilde karşılayacaktır” diye konuştu.

Haber Merkezi

 

 

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a