banner153
banner230
banner203

Büyükşehir plaka dağıtacak

Büyükşehir Belediyesi, gelen talepler doğrultusunda servis aracı plakası dağıtımı yapacak. Plaka için Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı'na başvuru gerekiyor

UKOME Genel Kurul Kararı'na göre, Bakanlar Kurulu kararının ilgili hükümleri gereğince, Antalya Servis Araçları İşletmecileri Odası ve vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda servis aracı plakaları dağıtımı yapılacak. Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı'nca hazırlanan tahditli servis aracı plakası dağıtımı için ilk müracaat dün saat 08.00 başlayıp 4 Ocak 2013 Cuma günü saat 17.00'de tamamlanacak. Müracaatlar Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı'na yapılacak.

Dağıtım kuralları
Başvuru için gerekli belgelerin incelenmesinden sonra plaka alımına yönelik teklif verme hakkını elde edenler, 7 Ocak 2013 Pazartesi'ye kadar mesai bitimine kadar Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı içerisinde bulunan ilan panolarında duyurulacak. Plaka dağıtımının yapılacağı gün, 'Kapalı Teklif Zarfları' UKOME Genel Kurulu gözetiminde açılacak ve en yüksek bedel üzerinden sıralama yapılacak. Plaka dağıtımı sonucunda 'C Plaka' alma hakkını elde edenler Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı içerisinde bulunan ilan panolarında duyurulacak.

Kapalı zarf usulü
Dağıtıma katılanlar arasında en düşük teklifi verenlerin birden fazla olması durumunda plaka alacak gerçek ve tüzel kişilerin belirlenmesi amacıyla eşit ücret teklif edenler arasında noter huzurunda kura çekilecek. Kapalı zarf usulü ile yapılacak dağıtımda, istekli çıkmadığı veya teklif olunan bedel komisyonca uygun görülmediği takdirde, yeniden aynı usulle dağıtım tekrarlanacak. Dağıtımın muhammen bedeli, UKOME Genel Kurul Kararı doğrultusunda 20 bin TL (KDV hariç) olarak belirlendi.

Başvuru için gerekli belgeler
Gerçek Kişiler İçin: Oda Kayıt Belgesi' veya ilgili odadan alınmış taahhütname, 'Esnaf ve Sanatkar Sicil Tasdiknamesi' veya ilgili odadan alınmış taahhütname, 'Adli Sicil Kayıt Belgesi' aslı, 'Sürücü Belgesi'nin noterce onaylı fotokopisi, ޞirket Adına ޞirket Ortağı Kişiler İçin: 'Ticaret Odası Faaliyet Belgesi' aslı, 'Ticaret Sicil Tasdiknamesi' aslı, 'ޞirket Ana Sözleşmesi' veya 'Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi' fotokopisi, 'Adli Sicil Kayıt Belgesi' aslı, Ortağı olduğu şirketin 'Vergi Levhası' fotokopisi. Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a