banner153
banner230
banner203

Çavuşoğlu doğru bulmadı
AK Partiye oy istedi
Seçim çalışmaları kapsamında geldiği Finike ilçesindeki çalışmalarını tamamlayan Çavuşoğlu, daha sonra beraberindeki AK Parti Antalya Milletvekili adaylarıyla birlikte Demre ilçesine geçti. İlk olarak Demre Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek'i makamında ziyaret eden Çavuşoğlu, yeni açılan Demre Hükümet Konağı'nda da incelemelerde bulundu.

Çavuşoğlu, daha sonra AK Parti Demre İlçe Başkanı Bayram Arıcı ve ilçe yöneticileriyle beraber Demre esnafını ziyaret etti. Demre'ye bağlı Köşkerler Köyü'ne de giden Çavuşoğlu, köylülerden Türkiye'de istikrarın sürmesi için AK Partiye oy istediklerini söyledi.

Yayınması doğru değil
Gazetecilerin gündemle ilgili sorularını da yanıtlayan Çavuşoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi'ndeki kaset olayıyla ilgili bir soruyu, ''İnsanların özel yaşamıyla ilgili bilgilerin bu şekilde yayınlanmasını doğru bulmuyorum. Bu konudaki düşüncelerimi her platformda söyledim. Ancak bu kasetlerde beni rahatsız eden unsur, MHP'lilerin sağ seçmen ve Aleviler hakkında söyledikleri. Bu sözler, özellikle sağ seçmende büyük rahatsızlık yarattı'' diye konuştu. 12 Haziran'da yapılacak olan seçimlerde AK Parti'nin Antalya'da açık ara birinci parti olacağını söyleyen Çavuşoğlu, 2007 yılında yapılan genel seçimlerde AK Parti'nin, Antalya'da açık ara birinci parti olduğuna dikkati çekerek, ''Bu seçimlerde daha iyi bir sonuç alacağız. Antalyalılar, AK Parti'nin yaptığı hizmetlerin karşılığını oy olarak verecektir'' dedi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a