banner244

CHP gençliğinden Evcilmen'e ziyaret

Önder Önen'in başkanlığında göreve devam eden CHP İl Gençlik Kolları'nda görev dağılımı yapıldı. Yeni yönetim Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen'i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular

Gençlik yönetimini oluşturdu
CHP İl Gençlik Kolları Başkanlığı'na Önder Önen'in atanmasının ardından İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu da oluşturuldu. Yeni yönetim şöyle oldu: İl Gençlik Kolları Başkanı Önder Önen, Örgütlenme ve Mahalle Örgütlenmesinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Özlem Demir, Ekonomi ve Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Önder Kurnaz, Seçim İşlerinden ve Organizasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı Gökhan Ölmez, Demokratik Kitle Örgütlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ulaş Erdoğan , Üniversite ve Liselerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yılmaz Bal, Parti İçi Eğitimden ve Komitelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Barış Gürbey, Basın Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynaklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Pınar Sancaklı, İlçelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Savaş Kısa, Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Kadir Çetinkaya, Kamu ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ufuk Sarı ve İl Gençlik Kolları Sekreteri Ayşe Kayaaltı.

Başkan Evcilmen'e ziyaret
Yeni yönetimini oluşturan CHP Antalya İl Gençlik Kolları, ziyaretlerine de başladı. Daha önce Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ı ziyaret eden İl Gençlik Kolları Başkanı Önder Önen ve yönetimi, şimdi de Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen'i ziyaret etti. Evcilmen, gençliğin partiler için özellikle CHP için çok önemli olduğunu vurgulayarak yeni yönetime başarılar dilerdi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a