banner244

Derdiniz ne!

Eğlencelerde boy gösteren Hoca'ya vatandaş tepkisi: İçmekle kafalar güzel olur, Antalya değil .

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, seçim bilboardlarındaki vaatlerini yerine getirmeden o eğlence senin bu eğlence benim dört nala koşmaya devam ediyor. İçkinin su gibi aktığı bira festivali dahil onlarca festivalden sonra Hoca, şimdi de Noel partisi veriyor!

Yalanların ardı kesilmiyor
Seçim bilboardlarına 10 bin evhanımı ve 5 bin gence 'sertifikalı sigortalı acil hazır iş' vaadi veren, '2 yıl içinde Antalya'da işsizlik sorunu bitecek', 2 yıl içinde Antalya'da yoksulluk sorunu bitecek, '100 bin kişiye iş', bedava elektrik vaatleri boş çıktı. Yaz-kış her türlü eğlence ve bira etkinliğinde boy göstermeyi tercih eden Hoca'nın yönetimindeki belediye, üretmek yerine tüketince 170 belediye mülkünün büyük bölümü parasızlıktan satıldı. Borç üstüne borç yapıldı. Üzerinde bulunan ekmek görüntüsü yanında 'Derdiniz golf sahası mı yoksa bu mu (ekmek mi?). Golf meraklıları kime oylarını vereceklerini biliyor. Ekmek isteyenlere Akaydın Hoca'yı dinlemelerini öneriyoruz' yazılı Mustafa Akaydın'ın yerel seçimdeki bilboardlarını hatırlayan vatandaş duruma isyan etti.

Vatandaş öfke kustu
Hocanın Noel partisi yapacağını duyan sokaktaki vatandaş, 'Hoca, hocaaaa! Derdiniz eğlence mi yoksa ekmek mi? Biz o billboardlarını unutmadık. Eğlenceyi bırakın, iş yapın, üretin. 2 yılının dolmasına şurada 3 ay kaldı. Antalya da hani yoksulluk ve işsizlik bitecekti. Nerede 5 bin gence iş, 100 bin kişiye iş, 10 bin evhanımına sigortalı iş, bedava elektrik. Varsa yoksa Noel partisindesin, Oktoberfest bira festivalindesin. Bir gün Gönüllüler Derneği'yle kokteyldesin öbür gün keyiftesin. İçmekle kafalar güzel olur, Antalya değil' diye öfkesini ve tepkisini dile getirdi!

Noel partisi bugün
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın ve eşi Günseli Akaydın, şehirdeki konsolosluklarda görev yapan diplomatlara Noel Partisi veriyor. Akaydın, Antalya'da bugüne kadar yabancı diplomatların Noellerinin eğlence düzenlenerek kutlanmadığını ifade ederek, ''İlk kez ben böyle bir kutlama yapacağım. Bizden sonra da geleneksel hale gelmesini dilerim'' demişti. Antalya Büyükşehir Belediye Basın Danışmanı Akgün Keskin Sakarya, 27 Aralıkta Ramada Otel'de verilecek davete yabancı misyon temsilcilerinin yanı sıra turizm alanındaki sivil toplum örgütlerinin yöneticilerinin de davet edildiğini, Akaydın ve eşinin davetine yaklaşık 200 kişinin katılacağını belirtti.

ޞükrü AĞIRMAN

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a