banner244

Dev projelerin tercihi: İzocam

Doğru yalıtım malzemeleri ve doğru uygulamalar, binalarda ve tesisatta ısı verimliliği sağlayarak hem doğal kaynakların korunmasına hem de enerjide dışa bağımlı olan ülkemizin ekonomisine katkı sağlıyor. Isı ve ses yalıtımlı, enerji verimliliği yüksek, yangın güvenliği sağlanmış binalar enerji tüketiminin azaltılmasında çok önemli rol oynuyor. Zeminden çatıya, tesisattan ara bölmelere kadar her uygulama alanı için nitelikli yalıtım malzemeleri üreten İzocam, bir konuta içeriden uygulanabilecek yalıtımdan sanayi yapılarına, otellerden okul ve hastanelere kadar her türlü binanın yalıtım ihtiyacına yanıt veriyor. Türkiye’de ve dünyada yalıtım sektöründe yedi farklı ürünü aynı çatı altında üretebilen tek şirket konumunda olan İzocam; ısı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği için Antalya’nın önde gelen projelerinin tercihi oldu.

ANTALYA İL EMNİYET SARAYI: İzocam bayisi Arsucan tarafından temin edilen İzocam ürünleriyle gerçekleştirilen 45.000 metrekarelik proje alanında 20.062 metrekare İzocam Manto Taşyünü ürünü kullanıldı. Proje uygulaması ise Yöntem Yapı tarafından gerçekleştirildi. Kalitesi ve sunduğu hizmetler nedeni ile İzocam’ın tercih edildiği bu projede binanın ısı yalıtımı yapılırken, yangın güvenliği ve ses yalıtımı da sağlanmış oldu.

Antalya’nın Belek ilçesi Serik beldesinde Yazıcı Demir Çelik San. Tic. A.Ş. tarafından gerçekleştirilen 24.000 metrekare alana yayılan projede İzocam bayisi Arsucan tarafından temin edilen ürünler tercih edildi. Uygulaması OSK İzolasyon tarafından yapılan projede yaklaşık 19.000 metrekarelik farklı özelliklerdeki İzocam Taşyünü Teras Çatı Levhası ürünleri kullanıldı.

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL: Antalya’nın Muratpaşa bölgesinde Ka Tasarım İnşaat şirketi tarafından gerçekleştirilen 4.000 metrekare alandaki projede İzocam bayisi Arsucan tarafından temin edilen İzocam ürünleri kullanıldı. Projede 847 metrekare İzocam Taşyünü Levha, 5.529 metrekare İzocam Ara Bölme Levhası ve 1.756 metrekare İzocam Dış Cephe Levhası ürünleri kullanıldı. Ka Tasarım tarafından yapılan uygulama öncesinde, İzocam uygulamada kullanılacak ürünler ve teknik özellikleri konusunda yalıtım danışmanlığı hizmeti de sundu. Proje ile odalar arası ses yalıtımı ve dış cephe ısı yalıtımı gerçekleştirilmiş oldu.

SUNIS BLUE RESIDENCE: Antalya’da Konyaaltı sahil yolunda Beta Mimarlık tarafından gerçekleştirilen 10.000 metrekare alandaki bu projenin ısı yalıtımında 13.000 metrekarelik İzocam Dış Cephe Levhası ürünü kullanıldı. İzocam bayisi Arsucan tarafından temin edilen İzocam ürünlerinin uygulaması da Beta Mimarlık Hizmetleri tarafından yapıldı. İzocam, sunduğu ürün kalitesi ile tercih edildi.
Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a