banner153
banner230
banner203

Emekli Özel Harekatçılardan Afrin'e destek

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin kuzeyinde yer alan Afrin bölgesinde başlatılan 'Zeytin Dalı Harekatı'na Tüm Emekli Polis Özel Harekatçıları Derneği'nden destek geldi.

Afrin'de terör örgütlerinne yönelik TSK tarafından başlatılan 'Zeytin Dalı Opersyonu'na destek veren Emekli Polis Özel Harekatçılar göreve hazır olduklarını belirtti. Cumhuriyet Meydanında toplanan ve aralarında emekli polis özel harekatçılarında bulınduğu yaklaşık 200 kişilik grup basın açıklaması yaptı. Ellerinde Türk Bayrakları ve Şehit olan Polis Özel Harekatçıların fotoğrafları bulunan grup adına basın açıklamasını okuyan Emekli Polis Özel Harekatçı Şükran Koz, 15 Temmuz Darbe Girişimi gecesinde olduğu gibi kenetlenelilmesi gerektiğni belirtti. Türkiyenin düşmanlarına karşı her bir vatandaşın birer nefer olarak gerekli çabayı göstermesi ve devletine sahip çıkması gerektiğini belirtgen Koz, 'PKK /KCK /PYD /YPG ve DEAŞ'a mensup terör örgütleri ve yandaşlan tarafından ABD destekli bir yapılanma oluşturulmaktadır. Türkiye düşmanlarının bu oyununu bozmak için Devletimizin aldığı kararla şanlı ordumuz bir Operasyon başlatmıştır. Geri dönüşü olmayan çıktığımız bu kutlu yolda Türkiye düşmanlanna karşı her bir vatandaşın birer nefer olarak gerekli çabayı göstermesi ve devletine sahip çıkması gerekmektedir' dedi.

 

Ordumuzun yanındayız

Emekli Polis Özel Harekatçılar olarak Türk Silahlı Kuvvetlerinin yanında olduklarını belirten Koz, 'ABD ve Emperyalist güçlerin desteğini alarak gölgesinde harekat eden PKK /KCK /PYD /YPG ve DEAŞ' a mensup terör örgütleri ve uzantılanna karşı Devletimizin aldığı ve yürütmekte olduğu operasyon karannı destekliyoruz ve bu mücadelede Devletimizin ve Kahraman Ordumuzun yanındayız. Buradan bütün vatandaşlarımıza sesleniyorum. Asırlardır ülke topraklarımızın üzerinde gözü olan ABD ' nin ve diğer Emperyalist güçlerin oyununa gelmeyin sözlerine itibar etmeyin. Tıpkı HENDEK-BARİKAT operasyonları ve Hain FETÖ 'nün 15 Temmuz Darbe Girişimi gecesinde olduğu gibi birbirimize kenetlenelim. Bir olalım birlik olalım. Birlik ve beraberlik ruhu He gerek yurt içinde ve gerekse Suriye'nin sınır bölgesinde mücadele eden ve destan yazan Şanlı Ordumuzun yanında olalım' ifedelerini kullandı

Ramazan BOZCA

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a